خانه اخبار اتریوم با کاهش قیمت به قیمت ۳۳۰ دلاری دست یافت

اتریوم با کاهش قیمت به قیمت ۳۳۰ دلاری دست یافت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
620
اتریوم با کاهش قیمت به قیمت 330 دلاری دست یافت

در اخبار پیشین در مورد کاهش قیمت اتریوم در صورتی که نتواند از نقطه‌ی مقاومتی ۳۷۵ دلاری رد شود صحبت کردیم. این اتفاق طی روز گذشته رخ داد و اتریوم با کاهش قیمت ۸ درصدی در قیمت ۳۳۰ دلاری معامله شد.

بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته در حالی که به نظر می‌رسید می‌تواند با افزایش قیمت روبه‌رو شود، با کاهش قیمت شدیدی همراه شد و ۸ درصد از قیمت آن کاهش یافت. در نهایت در روز گذشته اتریوم اصلاح خود را پایان داد و توانست با قیمت ۳۴۵ دلاری به پایان برسد.

به هر حال، با توجه به قیمت حال حاظر این ارز دیجیتال، اتریوم حالا می‌تواند به قیمت ۳۵۵ دلاری برسد و نقطه‌ی مقاومتی جدیدی را تعریف کند. در صورتی که این نقطه شکسته شود، انتظار می‌رود ارز دیجیتال اتریوم بتواند به قیمت ۳۷۵ دلاری نیز مجددا دست یابد.

برخی دیگر از کارشناسان نقطه‌ی ۳۶۵ دلاری را به عنوان مانع بعدی افزایش قیمت بیت کوین می‌دانند. در هر صورت، در صورتی که نقطه‌ی مقاومت بعدی اتریوم شکسته نشود گفته می‌شود قیمت ۳۴۱ دلاری نقطه‌ی حمایتی بعدی این ارز دیجیتال خواهد بود.

به هر حال، بازار ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را می‌پذیرد و در صورتی که می‌خواهید در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، لازم است حتما اطلاعات کافی را داشته باشید. شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…