خانه اخبار مقدار حجم معامله شده‌ی ارز دیجیتال اتریوم هر روز بیشتر می‌شود

مقدار حجم معامله شده‌ی ارز دیجیتال اتریوم هر روز بیشتر می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
743
مقدار حجم معامله شده‌ی ارز دیجیتال اتریوم هر روز بیشتر می‌شود

بعد از آن‌که مقدار حجم و ارزش ارز دیجیتال اتریوم بیشتر شده، به نظر می‌رسد کاربران بیشتری به این سرویس دیجیتال علاقه‌مند شده‌اند و جستجوی بیشتری در توییتر و گوگل در مورد ارز دیجیتال اتریوم همزمان با افزایش حجم معامله صورت گرفته است.

طی ماه گذشته، مقدار حجم معامله‌ شده‌ی ارز دیجیتال اتریوم تقریبا دوبرابر شده است. یک مقایسه‌ ساده از مقدار حجم معامله شده‌ی ۷ روز اخر هر ماه میلادی نشان می‌دهد که افزایش حجم معاملات این ارز تا ۹۴ درصد نیز رسیده است. این آمار و ارقام در حالی به دست آمده که حجم معامله شده‌ی بیت کوین طی همان مدت تنها با افزایش ۲۴ درصدی مواجه شده است.

آمار و ارقام شرکت گوگل و سرچ‌های صورت گرفته نیز همین مسئله را تایید می‌کند. مقدارجستجوهای انجام شده‌ی کاربران برای کلمه اتریوم طی یک ماه گذشته افزایش بیش از چهار درصدی داشته است. این آمار در ارز دیجیتال بیت کوین رخ نداده بلکه مقدار جستجوها حتی کاهش نیز داشته است اما همچنان بیت کوین به مراتب بیشتر از اتریوم جستجو می‌شود. در واقع مقدار جستجوهای انجام شده برای ارز دیجیتال اتریوم حتی در یک سال اخیر بی سابقه بوده است.

c2c98930cd مقدار حجم معامله شده‌ی ارز دیجیتال اتریوم هر روز بیشتر می‌شود

آمارهای منتشر شده از توییتر نیز وضعیتی تقریبا یکسان را نشان می‌دهند. طی یک ماه گذشته توییت‌های نوشته شده توسط کاربران بیش از دو برابر افزایش پیدا کرده است در حالی که پیش از این تنها افزایش ۱۰ درصدی را در مقدار حجم تویتیت‌ها دیده بودیم. البته طبیعی است که همچنان حجم تویت‌های منتشر شده‌ی بیت کوین بیشتر از دیگر ارزهای دیجیتال باشد چرا که این ارز بیشتر شناخته شده است.

در نهایت، اگر بخواهیم آمار و ارقام منتشر شده در مورد قیمت بیت کوین و اتریوم را با یکدیگر مقایسه کنیم با افزایش ۶۶ درصدی قیمت اتریوم طی یک ماه در مقایسه با افزایش ۲۴ درصدی بیت کوین می‌رسیم. با این حال، شاید همه‌ی کارشناسان بر این عقیده نباشند که افزایش قیمت این دو ارز دیجیتال همچنان ادامه خواهد داشت اما به نظر می‌رسد فعلا که این اتفاق در حال رخ دادن باشد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…