خانه اخبار با وجود بازگشت ۸ درصدی قیمت اتریوم، احتمال کاهش قیمت این ارز همچنان وجود دارد

با وجود بازگشت ۸ درصدی قیمت اتریوم، احتمال کاهش قیمت این ارز همچنان وجود دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
643
https://tokakey.com/

قیمت اتریوم طی هفته‌ی گذشته با کاهش شدیدی مواجه شد اما طی روز گذشته توانست بازگشت ۸ درصدی را داشته باشد تا بار دیگر شاهد بازگشت قیمت این ارز دیجیتال به بازه‌ی مقاومتی ۳۳۰ تا ۳۴۰ دلاری باشیم.

بعد از این که قیمت اتریوم حتی به کمتر از ۳۵۰ دلار رسید، اتریوم کاهش قیمت خود را تا محدوده‌ی مقاومتی ۳۳۵ دلار ادامه داد. قیمت این ارز دیجیتال حتی به زیر ۳۲۰ دلار رسید تا بار دیگر شاهد کاهش شدید قیمت این ارز دیجیتال باشیم. با این حال، قیمت این ارز دیجیتال بار دیگر با ریکاوری ۸ درصدی مواجه شد اما هنوز هم نمی‌توان در مورد افزایش قیمت اتریوم نظر داد.

همان‌طور که در خبرهای قبل نیز داشتیم، بیت کوین نیز تقریبا شرایطی مشابه را تجربه کرده است. قیمت این ارز دیجیتال طی روزهای گذشته با کاهش شدیدی مواجه شد و فعلا در بازه‌ی قیمتی ۱۰ هزار دلاری باقی مانده است. با این حال، عوامل متعددی بر روی قیمت ارزهای دیجیتال نقش دارند. از جمله این عوامل می‌توان به قیمت طلا و ارزش دلار اشاره کرد که به تازگی شاهد افزایش ارزش دلار بوده‌ایم و در نتیجه کاهش قیمت بیت کوین کمی طبیعی به نظر می‌رسد.

با این حال، شما کاربران می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. وب سایت توکاکی گیفت‌ کارت‌های خود را با قیمتی مناسب و منطقی ارائه می‌کند و می‌توانید خرید خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…