خانه اخبار احتمال کاهش قیمت ارز دیجیتال اتریوم پیش از افزایش مجدد وجود دارد

احتمال کاهش قیمت ارز دیجیتال اتریوم پیش از افزایش مجدد وجود دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
722
احتمال کاهش قیمت ارز دیجیتال اتریوم پیش از افزایش مجدد وجود دارد

ارز دیجیتال اتریوم طی روزهای گذشته با کاهش ۱۵ درصدی قیمت مواجه شده است. قیمت این ارز به ۴۴۵ دلار هم رسیده بود اما افزایش قیمت آن، آن‌چنان که باید و شاید نتوانست از این قیمت عبور کند. همین مسئله باعث شده تا برخی از کارشناسان کاهش قیمت تا سطح مقاومتی ۳۶۰ دلار را پیش بینی کنند.

طی هفته‌ی گذشته، قیمت ارز دیجیتال اتریوم با کاهش شدیدی روبه رو شد. در اوایل، قیمت به زیر ۴۲۰ دلار رسید و پس از آن قیمت اتریوم حتی پایین‌تر از ۴۰۰ دلار رسید. قیمتی که گفته می‌شد سطح مقاومت آن است اما حالا پیشی بینی ها بر این اساس شکل گرفته که سطح مقاومت قیمت اتریوم ۳۶۰ دلار است. در حال حاضر و در زمان نوشتن این خبر، قیمت اتریوم در حدود ۳۸۵ دلار معامله می‌شود.

به نظر می‌رسد کاهش ۲۳٫۶ درصدی قیمت اتریوم حالا به عنوان سطح مقاومت در نظر گرفته شده است. اولین سطح مقاومت افزایش ۴۰۰ دلار و دومین ۴۱۰ دلار پیش بینی شده است و بر اساس گزارشات منتشر شده در صورتی که این سطوح شکسته شوند، احتمال می‌رود اتریوم افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کند. براساس پیش بینی‌های صورت گرفته، لازم است این ارز دیجیتال هر چه سریع‌تر سطح مقاومت ۴۱۵ دلاری را بشکند تا شاهد افزایش قیمت آن باشیم.

به هر حال، تمامی آمار و ارقام ارائه شده حاکی از این است که اتریوم ممکن است افزایش قیمت جدیدی را تجربه کند اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست و تمامی موارد اشاره شده در حد پیش بینی هستند. باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید آیا این ارز دیجیتال می‌تواند باز هم به سرمایه گذاران خود سود قابل توجهی را بدهد یا خیر؟ شما کاربران گرامی می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…