خانه اخبار تنها پس از یک روز اتریوم با کاهش شدید ۱۰ درصدی روبه‌رو شد

تنها پس از یک روز اتریوم با کاهش شدید ۱۰ درصدی روبه‌رو شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
226
تنها پس از یک روز اتریوم با کاهش شدید 10 درصدی روبه‌رو شد

در حالی که روز گذشته خبر افزایش شدید ۱۰ درصدی قیمت اتریوم را منتشر کردیم، این ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته دوران خوبی را سپری نکرد و با کاهش شدید قیمت روبه‌رو شد. بنابراین، طی چند روز گذشته این مقدار کاهش، شدیدترین میزان کاهش ارز دیجیتال اتریوم محسوب می‌شود.

کاهش شدید قیمت اتریوم باعث شد تا میزان ارزش این ارز دیجیتال به ۵۰ میلیارد دلار برسد که تقریبا ۱۳ درصد از ارزش کل ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد. اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته در بازه‌ی قیمتی ۴۲۸ تا ۴۸۰ دلاری معامله شد.

طی هفته‌ی گذشته، اتریوم با افزایش قیمت ۱۶ درصدی مواجه شده است که به طور کلی نشان دهنده‌ی سوددهی این بخش بوده است. در حال حاظر، اتریوم با رکورد خود یعنی قیمت ۱۴۰۰ دلاری بیش از ۷۰ درصد فاصله دارد و بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها بتواند به این قیمت دست پیدا کند.

از طرف دیگر، قیمت ارز دیجیتال بیت کوین نیز با کاهش ۵ درصدی به ۱۱ هزار و ۳۵۰ دلار رسید. ارزش کل بیت کوین ۲۱۱ میلیارد دلار است که بیش از ۵۷ درصد بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

شما کاربران برای دریافت خبرهای بیشتر در این زمینه و همچنین خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال می‌توانید به فروشگاه توکاکی رفته و خرید خود را از آن‌جا انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

شرکت Pizza Hut در ونزوئلا ارز دیجیتال به جای پول نقد قبول می‌کند

شرکت آمریکایی Pizza Hut  که در بسیاری از کشورهای دنیا شعبه دارد، در کشور ونزوئلا نیز نقش م…