خانه اخبار اتریوم برای دومین روز متوالی با کاهش قیمت ۱۰ درصدی مواجه شد

اتریوم برای دومین روز متوالی با کاهش قیمت ۱۰ درصدی مواجه شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
713
اتریوم برای دومین روز متوالی با کاهش قیمت 10 درصدی مواجه شد

ارز دیجیتال اتریوم که یکی دو روز اخیر را با وضعیت خوبی سپری نکرده، بار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۱۰ درصدی قیمت مواجه شده است که نشان دهنده‌ی این است که وارد اصلاحی بزرگ شده است.

بر همین اساس،اتریوم با قیمت ۴۰۳ دلار به کار خود در روز گذشته پایان داد تا ارزش کل اتریوم در دنیای ارز دیجیتال به ۴۶ میلیارد دلار برسد تا این ارز دیجیتال به طور کلی ۱۲ درصد از بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل دهد.

اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته در بازه‌ی قیمتی ۴۰۲ تا ۴۶۶ دلاری معامله شد اما در نهایت با قیمت ۴۰۳ دلار بسته شد. با این حال، اتریوم طی هفته‌ای که گذشت توانست افزایش ۷ درصدی قیمت را به اثبات برساند و مشکلات ایجاد شده هنوز نتوانستند به طور کامل این ارز دیجیتال را وارد روندی نزولی کنند.

با قیمت امروز، اتریوم همچنان ۷۱٫۶۵ درصد با رکورد قیمتی خود یعنی ۱۴۲۳ دلار فاصله دارد. کاهش قیمت ارز دیجیتال اتریوم در حالی رخ داد که بیت کوین نیز اوضاع نابسامانی را پشت سر می‌گذارد چرا که با کاهش ۶ درصدی قیمت روبه‌رو شده است و در قیمت ۱۰ هزار و ۶۹۳ دلار معامله می‌شود.

شما کاربران می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت‌ کارت‌های مربوطه به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را در کمترین زمان با بهترین قیمت انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…