خانه اخبار قیمت ۵۳۰ دلاری اتریوم نقطه‌ی حساسی برای این ارز دیجیتال محسوب می‌شود

قیمت ۵۳۰ دلاری اتریوم نقطه‌ی حساسی برای این ارز دیجیتال محسوب می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
665
قیمت 530 دلاری اتریوم نقطه‌ی حساسی برای این ارز دیجیتال محسوب می‌شود

اتریوم طی روزهای گذشته با افزایش قیمت قابل توجهی توانست در مقابل دلار آمریکا به قیمت بالاتر از ۵۰۰ دست یابد. حالا این ارز دیجیتال که حتی به قیمت ۵۶۰ دلاری نیز رسیده بود، در حال اصلاح است و گفته می‌شود نقطه‌ی ۵۳۰ دلاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

اتریوم برای رسیدن به قیمت ۵۶۰ دلاری خود، نقطه‌های مهمی را از جمله ۵۲۰ دلار پشت سر گذاشته است. با این حال و در حال حاضر اتریوم با کمی کاهش قیمت به زیر ۵۵۰ دلار رسیده و براساس گفته‌های کارشناسان ارز دیجیتال، قیمت ۵۳۰ دلاری را می‌توان یکی از حساس‌ترین نقاط قیمت این ارز دیجیتال دانست.

اتریوم حتی اگر از قیمت ۵۳۰ دلاری نیز پایین‌تر رود، نقطه‌ی مقاومت ۵۱۰ دلاری را در دسترس خواهد داشت. در صورتی که حتی از این قیمت نیز پایین‌تر رود، انتظار می‌رود نقطه‌ی ۴۹۵ دلاری برای آن تشکیل شود که گفته می‌شود در این نقطه حمایت خرید بسیار زیادی را خواهد داشت.

به هر حال، اتریوم طی روزهای گذشته با افزایش قیمت شدیدی روبه‌رو بوده و این کاهش قیمت را می‌توان برای این ارز دیجیتال کمی عادی دانست. شما هم اگر به دنبال سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال هستید،‌ سعی کنید با منطق و علم و آگاهی زیادی وارد آن شوید. شما همچنین می‌توانید اخبار روزانه‌ی ارزهای دیجیتال را از بلاگ توکاکی مرور کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…