خانه اخبار اتریوم همچنان در بازه‌ی قیمتی ۳۵۰ دلاری معامله می‌شود

اتریوم همچنان در بازه‌ی قیمتی ۳۵۰ دلاری معامله می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
638
اتریوم همچنان در بازه‌ی قیمتی 350 دلاری معامله می‌شود

طی هفته‌های گذشته و پس از این که اتریوم به قیمت بالاتر از ۴۰۰ دلاری رسید، به نظر می‌رسد قیمت این ارز دیجیتال همچنان در زیر قیمت ۴۰۰ دلاری معامله می‌شود. طی ۲۴ ساعت گذشته، اتریوم توانست به قیمت ۳۷۰ دلاری و سطح مقاومت خود برسد اما این قیمت زیاد دوام نیاورد و شاهد اصلاح شدیدی بود.

پس از این که روز گذشته اتریوم به قیمت ۳۶۵ دلاری رسید، نتوانست به سطح مقاومتی ۳۷۰ دلاری برسد و پس از آن شاهد اصلاح شدیدی بود. در نهایت، قیمت این ارز دیجیتال به ۳۵۵ دلار رسید و در همین نقطه معامله شد.

بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته، در صورتی که اتریوم نتواند سطح مقاومتی ۳۷۰ دلاری را بشکند و در صورت کاهش مجدد قیمت این ارز دیجیتال، انتظار می‌رود اتریوم سطح حمایتی ۳۴۸ دلاری را نیز بشکند و با کاهش قیمت شدیدتری مواجه شود.

اما از طرفی دیگر، در صورتی که قیمت این ارز دیجیتال بر روی ۳۵۲ دلار باقی بماند، می‌توان شاهد افزایش قیمت آن باشیم چرا که سطح مقاومتی ۳۷۰ دلار می‌تواند شکسته شود. بر همین اساس، نقاط ۳۶۲، ۳۹۶ و ۳۷۵ دلاری از جمله نقاط حساسا این ارز دیجیتال تخمین زده شده است.

در هر حال، نواسانات ارزهای دیجیتال طی هفته‌های گذشته بسیار بالا بوده و پیش بینی قیمت آن‌ها نیز کمی سخت‌تر شده است. شما می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و همچنین انواع گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را به راحتی به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…