خانه اخبار ارز دیجیتال اتریوم با افزاشی ۱۰ درصدی قیمت مواجه شد

ارز دیجیتال اتریوم با افزاشی ۱۰ درصدی قیمت مواجه شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
88
ارز دیجیتال اتریوم با افزاشی 10 درصدی قیمت مواجه شد

ارز دیجیتال اتریوم در روز گذشته با افزایش قیمت ۱۰ درصدی مواجه شده تا این ارز دیجیتال بتواند به قیمت ۴۶۹ دلاری دست یابد. افزایش ۱۰ درصدی اتریوم در حالی رخ داده که طی یک ماه گذشته در هیچ روزی شاهد افزایش ده درصدی نبودیم و به نظر می‌رسد چنین افزایشی واقعا شگفت انگیز باشد.

افزایش ۱۰ درصدی قیمت اتریوم باعث شد تا ارزش کل این ارز دیجیتال به ۲۵ میلیارد دلار برسد که ۱۳ درصد از ارزش بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد. پیش از این، اتریوم توانسته بود به ارزش ۱۳۵ میلیارد دلاری دست یابد و به نظر می‌رسد برای تکرار چنین رویدادی هنوز فاصله‌ی زیادی باقی مانده است.

ارز دیجیتال اتریوم در قیمت‌های ۴۲۹ تا ۴۶۹ دلاری در روز گذشته معامله شد. طی هفته‌ی گذشته، به طور کلی اتریوم با افزایش قیمت مواجه بوده به طوری که بیش از ۱۷ درصد به قیمت آن افزوده شده است. با قیمت امروز، اتریوم همچنان تا ۶۷ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی قیمت ۱۴۲۳ دلاری عقب است.

افزایش قیمت اتریوم در حالی رخ داده که قیمت بیت کوین نیز طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲ درصدی به ۱۱ هزار و ۹۳۴ دلار رسید و به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال نیز به قیمت ۱۲ هزار دلاری بسیار نزدیک شده است. با این حال، باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید آینده‌ی این دو ارز دیجیتالی به چه شکلی رقم خواهد خورد. شما برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت می‌توانید به فروشگاه توکاکی مراجعه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

فصل ششم بازی Call Of Duty عناوین انحصاری بیشتری را برای پلی استیشن ۴ منتشر کرده است

همکاری میان سونی و اکتیویژن به نظر می‌رسد همچنان ادامه دارد. با توجه به این که فصل ششم باز…