خانه اخبار روند عرضه‌ی نسخه‌ی دوم ارز دیجیتالی اتریوم سرعت گرفته است

روند عرضه‌ی نسخه‌ی دوم ارز دیجیتالی اتریوم سرعت گرفته است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
665
روند عرضه‌ی نسخه‌ی دوم ارز دیجیتالی اتریوم سرعت گرفته است

عرضه‌ی نسخه‌ی دوم اتریوم نهایتا تا سه ماه آینده رخ خواهد داد. نسخه‌ی دوم اتریوم قرار است در چند مرحله راهی بازار ارزهای دیجیتال شود و به نظر می‌رسد بسیاری از سرمایه گذاران مشتاق هستند تا تغییرات این نسخه را مشاهده کنند.

براساس گفته‌های مدیر عامل و بنیان گذار ارز دیجیتال اتریوم، نسخه‌ی دوم این ارز دیجیتال در حال توسعه است و مراحل پایانی آزمایشی خود را می‌گذراند. به گفته‌ی او، نسخه‌ی اول اتریوم به سرعت در دنیای ارزهای دیجیتال محو نمی‌شود بلکه به مرور زمان این اتفاق رخ خواهد داد. در واقع این نسخه در ابتدا وارد نسخه‌ی ۱٫۵ می‌شود و پس از آن نسخه‌‌ی دوم را تجربه خواهد کرد.

در حالی که نسخه‌ی دوم اتریوم و تغییراتی که در آن به وجود آمده محسوس است، بعید به نظر می‌رسد این نسخه از همان ابتدا مورد استقبال سرمایه گذاران قرار بگیرد. در واقع، به گفته‌های کارشناسان باید برای رسیدن به این مرحله،‌فاز سوم انتشار نسخه‌ی دوم ارز دیجیتال اتریوم به پایان برسد. پیش بینی‌ها همگی حاکی از این دارند که فاز سوم این ارز دیجیتال، در اوایل سال ۲۰۲۲ رخ خواهد داد. پس تا آن زمان بعید به نظر می‌رسد که شاهد تغییر اساسی در نسخه‌ی اتریوم یک باشیم.

ارز دیجیتال اتریوم، بعد از بیت کوین یکی از محبوب‌ترین‌های دنیای بلاک چین محسوب می‌شود. این ارز دیجیتال فعلا در بازه‌ی قیمتی ۳۵۰ دلاری در حال معامله است و پیش از این و در ماه گذشته شاهد قیمت ۴۰۰ دلاری آن نیز بودیم. با این حال، باید کمی بیشتر صبر کنیم تا مشخص شود دقیقا نسخه‌ی دوم اتریوم به چه شکل خواهد بود و چه تغییراتی در آن شکل خواهد گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…