خانه اخبار اتریوم بعد از دو سال به قیمت پانصد دلاری رسید

اتریوم بعد از دو سال به قیمت پانصد دلاری رسید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
539
اتریوم بعد از دو سال به قیمت پانصد دلاری رسید

ارز دیجیتال اتریوم آخرین باری که توانسته بود قیمت ۵۰۰ دلاری را از خود ثبت کند به دو سال پیش بر می‌گردد. حالا بار دیگر، اتریوم موفق شده با افزایش قیمت قابل توجه به قیمت ۵۰۸ دلار دست یابد. این در حالی است که بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال نیز طی روزهای گذشته با افزایش قیمت چشمگیری روبه‌رو شده بودند.

در مقایسه با بیت کوین، اتریوم در سال جاری ۲۸۴ درصد توانسته به سرمایه گذاران خود سود دهد. این در حالی است که بیت کوین تاکنون ۱۵۵ درصد به سرمایه گذاران خود برگشت داده است. به هر حال، اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال بعد از بیت کوین شناخته می‌شود و معمولا طرفداران زیادی نیز دارد.

اگرچه با توجه به افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم به طور باورنکردنی پیش بینی قیمت این دو ارز دیجیتال بیشتر از پیش سخت‌تر شده است، اما نقطه‌ی ۵۰۰ دلاری اتریوم به عنوان نقطه‌ی مقاومت برای آن شناخته می شود. علاوه بر این، پیش بینی کارشناسان بر این است که اتریوم می‌تواند راه بیت کوین را در پیش بگیرد و حتی به قیمت باورنکردنی ۲۰ هزار دلاری نیز دست یابد.

از طرفی دیگر برخی از کارشناسان بر این عقیده‌اند که اتریوم می‌تواند بالاترین رکورد خود را در قیمت بشکند. بنابراین و بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته،‌ اتریوم می‌تواند تا اواخر سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۴۰۰ دلاری مجددا دست یابد.

از طرفی دیگر، بیت کوین نیز در روز گذشته بار دیگر نقطه‌ی ۱۸ هزار دلاری خود را پس گرفت. این ارز دیجیتال، به نظر می‌رسد قصد دارد رکورد ۲۰ هزار دلاری خود را بشکند و بار دیگر به بالاترین قیمت دست یابد هر چند برای رسیدن به آن باید نقطه‌ی با اهمیت ۱۸ هزار و ۴۲۰ دلاری را پشت سر بگذارد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…