خانه اخبار تزریق پولی بزرگ قیمت بیت کوین را تا سال ۲۰۲۵ به یک میلیون دلار می‌رساند

تزریق پولی بزرگ قیمت بیت کوین را تا سال ۲۰۲۵ به یک میلیون دلار می‌رساند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
623
تزریق پولی بزرگ قیمت بیت کوین را تا سال 2025 به یک میلیون دلار می‌رساند

رائول پال، بنیان گذار موسسه‌ی مالی Real Vision در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که قیمت بیت کوین تا پنج سال آینده می‌تواند رقم باورنکردنی یک میلیون دلار را تجربه کند. رائول پال که بیشتر به خاطر پیش‌بینی‌های فوق العاده خرسی خود برای بازار بیت کوین شناخته می‌شود، قیمت این ارز دیجیتال را در سال ۲۰۲۵ به بیش از یک میلیون دلار پیش بینی کرده است.

« ما هم اکنون در مرحله‌ای هستیم که سیکل‌های یکسانی را بر روی ارز دیجیتال بیت کوین شاهد هستیم. اما من آینده‌ی این ارز دیجیتال را بسیار روشن می‌بینم چرا که قرار است مقدار پول زیادی راهی ارزهای دیجیتال شود. افراد بسیار هوشمندی بر روی ارز بیت کوین کار می‌کنند و مطمئن هستم این اتفاق رخ خواهد داد.»

سیکل جدید بیت کوین از ماه مه ۲۰۲۰ شروع شده و تقریبا چهار سال ادامه خواهد داشت. علاوه بر پال، برخی دیگر از تحلیل‌گران به پایان رسیدن این سیکل در چهار سال آینده را نقطه‌ی مثبتی برای ارزهای دیجیتال ارزیابی کرده‌اند.

رائول پال همچنین تصمیم دارد تا تمامی سرمایه‌ی خود در طلا را برای فروش قرار دهد و سپس آن را وارد دنیای ارزهای دیجیتال کند. البته وی قصد ندارد تمامی سرمایه‌های خود را در حال حاضر به فروش برساند بلکه این برنامه را برای آینده‌ی خود مد نظر دارد:
« من مطمئن هستم که بیت کوین به طور قطعی و ۱۰۰ درصد می‌تواند از طلا پیشی بگیرد. پس من چرا باید در دنیای طلا و فلزات سرمایه گذاری کنم؟»

البته رائول پال تنها کسی نیست که قیمت بیت کوین را بدین شکل پیش بینی کرده است. بسیاری از تحلیل‌گران قیمت این ارز دیجیتال را طی سال‌های آینده باورنکردنی پیش بینی می‌کنند اما همان طور که احتمالا خودتان نیز آگاه هستید، دنیای ارزهای دیجیتال، دنیای ریسکی است و لازم است با اطلاعات و علم بالایی وارد آن شوید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…