خانه اخبار بیت کوین برخلاف گذشته با کاهش شدید قیمت همراه نخواهد شد

بیت کوین برخلاف گذشته با کاهش شدید قیمت همراه نخواهد شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
873

هر چه قدر که شاهد افزایش قیمت بیت کوین هستیم، نگرانی‌ها در مورد سقوط مجدد آن بیشتر شکل می‌گیرد. بیت کوین که حالا نزدیک به قیمت ۱۱ هزار دلاری شده بار دیگر مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. این در حالی است که کارشناسان معتقدند قیمت بیت کوین برخلاف گذشته یکدفعه سقوط نخواهد کرد.

کارشناس ارشد ارزهای دیجیتال بر این عقیده است که کاهش قیمت بیت کوین طی هفته‌های گذشته نشان دهنده‌ی افزایش قیمت و بازاری کاملا خرسی است. ژانگ وو‌ بر این عقیده است که کاهش شدید قیمت بیت کوین همانند سال‌های گذشته این بار بعید به نظر می‌رسد.

طی هفته‌های گذشته بعد از این که قیمت بیت کوین به مقاومت ۱۲ هزار دلاری رسید، قیمت این ارز دیجیتال تا ۹ هزار دلار نیز کاهش پیدا کرد. اما مجددا طی روزهای گذشته به نظر می‌رسد بیت کوین روندی افزایشی را شاهد بوده است به طوری که روز گذشته قیمت این ارز دیجیتال به ۱۱ هزار دلار رسیده است.

در هر حال، بیت کوین همیشه رفتاری غیر قابل پیش بینی را از خود نشان داده و پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال گاهی به همین راحتی شکل نمی‌گیرد. به همین علت، سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال کار آسانی تلقی نمی‌شود و بهتر است با دانش و علم بالایی وارد این بازار شوید.

شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت کنسول‌های بازی و کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را با قیمتی مناسب و در زمانی کوتاه انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…