خانه اخبار بازی Dirt 5 برای نسل فعلی کنسول‌های بازی تاخیر خورد

بازی Dirt 5 برای نسل فعلی کنسول‌های بازی تاخیر خورد

5 ثانیه خوانده شده
0
0
668
بازی Dirt 5 برای نسل فعلی کنسول‌های بازی تاخیر خورد

نسخه‌ی پی سی، پلی استیشن و ایکس باکس وان بازی Dirt 5 با کمی تایخر در تاریخ ۵ نوامبر عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌های نسل بعدی این بازی بدون هیچ گونه تاخیری در همان زمان عرضه‌ی کنسول‌های بازی منتشر می‌شوند.

استودیوی کدمسترز، به عنوان سازنده‌ی بازی Dirt 5 اعلام کرد که این عنوان برای نسل فعلی با کمی تاخیر همراه می‌شود اما قطعا این تاخیر ارزشش را خواهد داشت. استودیوی مورد اشاره اعلام کرده که طی این مدت خبرهای بیشتری را از بازی Dirt 5 و همچنین بخش چند نفره‌ی آن اعلام خواهد کرد.

از طرف دیگر نسخه‌ی Amplified Edition بازی Dirt 5 که شامل محتوای بیشتری نیز می‌شود از تاریخ ۳ نوامبر در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. بنابراین، خریداران این نسخه می‌توانند این بازی را کمی زودتر از دیگران انجام دهند. علاوه بر این، استودیوی سازنده اعلام کرده که خریدارن نسل فعلی این بازی بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توانند بازی نسل بعد را به راحتی انجام دهند.

بازی مورد اشاره از جمله بازی‌هایی است که قرار است برای پلتفرم Google Stadia نیز منتشر شود. با این حال، هنوز مشخص نیست که چرا این بازی تاخیر نسبتا کوتاهی را قرار است تجربه کند اما به نظر می‌رسد به زودی خبرهای بیشتری را در این خصوص خواهیم شنید. شما کاربران می‌توانید برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و پلی استیشن و پیش خرید این عنوان، به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را در کمترین زمان انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…