خانه اخبار باکس آرت بازی Devil May Cry 5 برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس منتشر شد

باکس آرت بازی Devil May Cry 5 برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس منتشر شد

8 ثانیه خوانده شده
0
0
703
باکس آرت بازی Devil May Cry 5 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس منتشر شد

بازی Devil May Cry 5 یکی از عناوینی است که قرار است به زودی برای کنسول‌های نسل بعدی با گرافیک و شخصیت‌های جدید منتشر شود. در همین حال و تا زمان انتشار این عنوان به نظر می‌رسد که باکس آرت این بازی برای کنسول‌های نسل بعد منتشر شده است که شاهد باکس آرتی نسبتا شلوغ نیز هستیم.

از مشخصه‌های بازی Devil May Cry 5 بر روی کنسول‌های نسل نهمی می‌توان به رزولوشن ۴K، افزایش گرافیک خیره کننده و همچنین پشتیبانی از تکنولوژی Ray Tracing اشاره کرد. سازندگان این عنوان از باکس آرت این بازی به تازگی رونمایی کرده‌اند و می‌توان شاهد ویژگی‌های مورد اشاره بر روی جعبه‌ی بازی بود.

باکس آرت بازی Devil May Cry 5 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس منتشر شد 1 820x1024 باکس آرت بازی Devil May Cry 5 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس منتشر شد

بازی Devil May Cry 5 که اولین بار در مراسم رونمایی از پلی استیشن ۵ از آن رونمایی شد، پیش از این برای کنسول‌های نسل هشتمی وارد بازار شد و توانست نظر مثبت اکثر منتقدان و کاربران را به همراه داشته باشد. حالا قابلیت‌های ویژه‌ای نظیر فریم ۱۲۰، پشتیبانی از تکنولوژی‌های جدید و همچنین امکان بازی در شخصیت ویرجیل فراهم آمده است.

عنوان مورد اشاره قرار است برای کنسول‌های نسل نهمی در تاریخ ۲۰ آبان منتشر شود. شما می توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…