خانه اخبار بازی Destiny 2 به همراه دی‌ال‌سی Beyond Light برای گیم پس ایکس باکس عرضه خواهد شد

بازی Destiny 2 به همراه دی‌ال‌سی Beyond Light برای گیم پس ایکس باکس عرضه خواهد شد

6 ثانیه خوانده شده
0
0
990
بازی Destiny 2 به همراه دی‌ال‌سی Beyond Light برای گیم پس عرضه ایکس باکس خواهد شد

مایکروسافت و بانجی برای عرضه‌ی بازی Destiny 2 در شهریورماه برای سرویس گیم پس ایکس باکس با یکدیگر به توافق رسیده‌اند. بنابراین، کاربران گیم پس می‌توانند با خرید این سرویس، بازی Destiny 2 را به همراه تمامی بسته‌های الحاقی و همچنین دی‌ال‌سی در پیش روی Beyond Light به طور رایگان دریافت کنند.

سرویس گیم پس مایکروسافت در حالی میزان بازی Destiny 2 در شهریورماه خواهد بود که گفته می‌شود سیزن پس این بازی به صورت جداگانه به فروش خواهد رفت. مایکروسافت همچنین اعلام کرده که به دنبال عرضه‌ی این بازی برای گیم پس پلتفرم پی‌سی نیز است اما این اتفاق تا سال ۲۰۲۱ رخ نخواهد داد.

Destiny 2 Beyond Light Cinematic The Stranger 01 1024x427 بازی Destiny 2 به همراه دی‌ال‌سی Beyond Light برای گیم پس ایکس باکس عرضه خواهد شد

پیش از این قرار بود بسته الحاقی Beyond Light زودتر از شهریورماه در اختیار کاربران قرار بگیرد اما مشکلات اجتماعی نظیر ویروس کرونا باعث شد تا بانجی اعلام کند تاریخ عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی تا اواخر شهریور یا اوایل مهرماه به تعویق افتاده است. بانجی همچنین به تازگی تریلر جدیدی را از این بسته الحاقی به نمایش گذاشت.

استودیوی سازنده بازی Destiny 2 به تازگی اعلام کرده که این عنوان برای کنسول نسل نهمی ایکس باکس سری اکس نیز منتشر خواهد شد. به گفته‌ی بانجی، عنوان مورد اشاره با فریم‌ریت ۶۰ و روزولوشن ۴K در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این در حالی است که بر روی کنسول‌های فعلی، فریم‌ریت بازی تنها بر روی ۳۰ فریم قفل شده است.

سرویس گیم پس مایکروسافت این روزها طرفداران بی شماری پیدا کرده است. پیش از این نیز شایعه شده بود که این سرویس، ممکن است به جای سرویس گلد نیز مورد استفاده قرار بگیرد و به همین علت مایکروسافت اشتراک یک ساله‌ی گلد را غیر فعال کرده است. به هر حال، شما کاربران می‌توانید از اینجا به خرید سرویس گیم پس و گیفت‌کارت‌های ایکس باکس بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…