خانه اخبار بسته‌های الحاقی بازی Destiny 2 برای سرویس گیم پس ایکس باکس منتشر شدند

بسته‌های الحاقی بازی Destiny 2 برای سرویس گیم پس ایکس باکس منتشر شدند

5 ثانیه خوانده شده
0
0
706
بسته‌های الحاقی بازی Destiny 2 برای سرویس گیم پس ایکس باکس منتشر شدند

بازی Destiny 2 که همیشه به عنوان بازی محبوبی برای دارندگان گیم پس در نظر گرفته می‌شد، حالا به نظر می‌رسد محبوبیت بیشتری را پیدا خواهد کرد. براساس خبرهای منتشر شده، این هر دو بسته‌ی الحاقی این بازی به نام‌های Forsaken  و Shadowkeep هم‌اکنون برای دارندگان گیم پس منتشر شده‌اند.

این دو بسته‌ی الحاقی به صورت کلی داستان‌های جدید، مراحل و سلاح متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. بنابراین، اگر شما نیز از طرفداران بازی Destiny 2 هستید می‌توانید با خرید سرویس گیم پس ایکس باکس و دسترسی به بازی‌های متعدد، این دو بسته‌ی الحاقی را دریافت کرده و بازی خود را پیش از بیش بهتر کنید. برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و سرویس گیم پس کافی است به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. وب سایت توکاکی با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن گیفت کارت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بازی Destiny 2 مدتی است که به صورت رایگان برای کاربران منتشر شده است اما بسته‌های الحاقی آن رایگان نبوده‌اند. بسته‌ی الحاقی جدید این بازی نیز تحت عنوان Beyond Light قرار است به زودی برای دارندگان گیم پس منتشر شود.

بازی Destiny 2 از جمله بازی‌های محبوب شرکت بانجی محسوب می‌شود که می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. سبک ماجراجویانه و اول شخص شوتر این بازی آن را به عنوانی جذاب تبدیل کرده هرچند محبوبیت آن این روزها به خاطر وجود عناوین بتل رویال کاهش شدیدی پیدا کرده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…