خانه اخبار ارز دیجیتال Dash نباید به عنوان کوین شخصی تلقی شود

ارز دیجیتال Dash نباید به عنوان کوین شخصی تلقی شود

4 ثانیه خوانده شده
0
0
623
ارز دیجیتال Dash نباید به عنوان کوین شخصی تلقی شود

ارز دیجیتال Dash زمانی به عنوان دارایی‌های برتر دنیای ارزهای دیجیتال شناخته می‌شد اما در حال حاظر فعالیت این ارز دیجیتال تفاوت‌های زیادی را کرده است.

فرناندو گوتیرز، مدیر اجرایی ارز دیجیتال Dash‌ اعلام کرد که این ارز دیجیتال به عنوان کوین شخصی نباید در نظر گرفته شود بلکه از آن می‌توان برای معاملات دنیای دیجیتال به شکل کاملا امنی استفاده کرد.
« ارز دیجیتال Dash به عنوان ارز دیجیتالی امن در نظر گرفته می‌شود که تمرکز خود را بر روی سرعت و امنیت قرار داده است. راحتی در استفاده و حفاظت از کاربران با قابلیت حریم شخصی انتخابی از دیگر قابلیت‌های این ارز دیجیتال محسوب می‌شود.»

ارز دیجیتال دش در سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال مطرح آن زمان همزمان با بیت کوین عرضه شد. این ارز دیجیتال بارها و بارها نام خود را تغییر دارد و در نهایت Dash نام گذاری شد. در کنار این ارز دیجیتال، پول‌های دیجیتالی دیگری نظیر ZEC نیز به هدف حفظ حریم شخصی کاربران وارد دنیای مجازی شدند.

به هر حال، به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال دیگر به عنوان ارز دیجیتال تمام شخصی در نظر گرفته نمی‌شود هر چند قابلیتی تحت عنوان PrivateSend برای آن در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند با حفظ حریم شخصی خود همچنان به معاملات بپردازند. تکنولوژی حریم شخصی که این ارز دیجیتال از آن استفاده می‌کند CoinJoin نام گرفته که در ابتدا در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و توانست نظر بسیاری از استفاده کنندگان کریپتو را به خود جلب کند.

در هرحال، شما کاربران می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال با قیمتی مناسب خریدهای خود را انجام دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن کدهای مورد نیاز خود را دریافت کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…