خانه اخبار dark mode برای Docs, Sheets و Slides فعال شد

dark mode برای Docs, Sheets و Slides فعال شد

10 ثانیه خوانده شده
0
0
1,384
dark mode برای Docs, Sheets و Slides

بالاخره گوگل dark mode برای Docs, Sheets و Slides اندروید فعال کرد. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

مدت زیادی گذشته است اما امروز گوگل بالاخره dark mode را برای محبوب‌ترین برنامه‌های اندروید یعنی Docs ،  Sheets و  Slides فعال کرد.

اگر دستگاه اندروید ۱۰ دارید بعد از این می‌توانید دارک مود را برای برنامه‌های مذکور فعال کنید. برای این کار باید به تنظیمات مراجعه کرده و روی گزینه “نمایش” و سپس “تم” کلیک کنید.

از طرف دیگر می‌توانید با باز کردن برنامه گفته شده روی دکمه منو در بالا سمت چپ ضربه زده و “تنظیمات” را انتخاب کنید. سپس “انتخاب تم یا Choose theme” را برای برنامه‌های جداگانه فعال یا غیرفعال کنید. می‌توانید این عملکرد را به صورت دستی تنظیم کنید یا تم سیستم تلفن را دنبال کنید.

برای بسیاری از کاربران دارک مود باعث می‌شود که چشم‌ها راحت‌تر باشند و کم‌تر خسته شوند. بهتر است که هنگام کار کردن تا اواخر شب یک صفحه پر نور مقابل چشم‌های شما نباشد.

هر چند که دارک مود یک آپشن مفید در تلفن شما است اما کاملا اختیاری است و شما مجبور به انتخاب آن نیستید. همچنین در مواقعی که دارک مود روی تلفن فعال است اما شما نمی‌خواهید یک فایل خاص را در این حالت نگاه کنید، باز هم یک راه برای خلاص شدن شما از این وضعیت وجود دارد. کافی است بعد از باز کردن سند مذکور روی دکمه بیشتر در سمت راست کلیک کنید و روی “انتخاب تم” ضربه بزنید سپس دارک مود را غیر فعال کنید تا بتوانید فایل مربوطه را در نور بیشتر نگاه کنید.

دارک مود امروز منتشر می‌شود. اگرچه ممکن است چند هفته طول بکشد تا تمام دستگاه‌ها این آپشن را دریافت کنند. متاسفانه این ویژگی هم اکنون فقط برای کاربران اندرویدی در دسترس است و برای سیستم عامل IOS یا ویندوز هنوز ارائه نشده است. اما من فکر می‌کنم که در خصوص این موضوع هم هیچ مشکلی وجود ندارد و تنها مسئله زمان مطرح است.

thenextweb

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…