خانه اخبار بسته‌های الحاقی بازی Cyberpunk 2077 بعد از عرضه ی آن مشخص خواهند شد

بسته‌های الحاقی بازی Cyberpunk 2077 بعد از عرضه ی آن مشخص خواهند شد

3 ثانیه خوانده شده
0
0
546
بسته‌های الحاقی بازی Cyberpunk 2077 بعد از عرضه ی آن مشخص خواهند شد

سرانجام پس از تاخیر خوردن‌های مکرر بازی Cyberpunk 2077 به زودی قرار است برای کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی منتشر شود. در حالی که هنوز این بازی راهی بازار نشده، بسیاری از کاربران به دنبال اخبار جدیدی در مورد بسته‌های الحاقی بازی هستند که به نظر می‌رسد استودیوی سی دی پراژکت رد اخبار جدیدی را در این خصوص بعد از عرضه ی بازی ارائه خواهد داد.

به تازگی یکی از تهیه کنندگان بازی مصاحبه‌ی جدیدی را انجام داده است که به نظر می‌رسد تمرکز تمامی اعضای استودیو بر روی عرضه‌ی بازی بوده است:

« برنامه‌ی اولیه‌ی ما به صورتی بود که می‌خواستیم بسته‌های الحاقی بازی را قبل از عرضه ی بازی به کاربران اطلاع دهیم اما با توجه به تاخیرهای ایجاد شده مجبور شدیم تصمیم خود را عوض کنیم. پس اخبار جدید در این خصوص پس از عرضه‌ی بازی منتشر خواهد شد.»

در واقع به نظر می‌رسد استودیوی سی دی پراژکت رد تمامی سرمایه‌ی خود را همانند بازی The Witcher 3 بر روی این بازی نیز قرار داده است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که شاهد عرضه‌ی بسته‌های داستانی زیادی برای این بازی باشیم. علاوه بر این، بخش آنلاین بازی نیز به نظر می‌رسد پس از عرضه فعال خواهد شد.

« بخش آنلاین بازی دنیای مخصوص به خود را دارد. اگرچه ما آن را جدا از سری بازی Cyberpunk 2077 نمی‌دانیم اما می‌توان گفت که بخش آنلاین کاملا متفاوت خواهد بود»

به هر حال باید منتظر خبرهای جدیدتری از استودیوی سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 باشیم. در هر صورت، بازی مورد اشاره قرار است تنها دوازده روز دیگر به صورت رسمی عرضه شود. شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت‌های ایکس باکس یا پلی استیشن به وب سایت توکاکی رفته و خرید خود را در زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…