خانه اخبار بازی Cyberpunk 2077 با دو دیسک بیش از ۷۰ گیگابایت حجم خواهد داشت

بازی Cyberpunk 2077 با دو دیسک بیش از ۷۰ گیگابایت حجم خواهد داشت

4 ثانیه خوانده شده
0
0
539
بازی Cyberpunk 2077 با دو دیسک بیش از 70 گیگابایت حجم خواهد داشت

تصویر فاش شده از بسته بندی دیسک بازی Cyberpunk 2077  نشان دهنده‌ی این است که این عنوان به شدت مورد انتظار استودیوی سی دی پراژکت رد بیش از ۷۰ گیگابایت حجم خواهد داشت و بر روی کنسول پلی استیشن ۴ بر روی دو دیسک عرضه خواهد شد.

تصویر منتشر شده در حالی در وب سایت ردیت منتشر شده که به نظر می‌رسد حجم بازی بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز به همین اندازه خواهد بود. علاوه بر این، انتظار می‌رود سونی برای کنسول پلی استیشن ۴ پرو بهبود گرافیکی را برای بازی Cyberpunk 2077 فراهم آورد. همچنین قرار است بخش آنلاین این بازی در زمانی دیگر عرضه شود و فعلا تمرکز بر روی بخش داستانی آن قرار دارد.

بازی Cyberpunk 2077  به نظر می‌رسد همانند بازی Red Dead Redemption در دو دیسک عرضه شود. احتمالا یکی از این دیسک‌ها مخصوص نصب بازی و دیگری مخصوص اجرای آن خواهد بود. در هر صورت، بازی Cyberpunk 2077 که تا به حال بیش از سه بار تاخیر خورده قرار است تقریبا بیست روز دیگر برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شود و بسیاری از کاربران بازی‌های ویدیویی منتظر اجرای این بازی به شدت مورد انتظار هستند.

شما همچنین می‌توانید برای خرید این بازی به صورت دیجیتالی بر روی ایکس باکس، پلی استیشن ۴ یا پلتفرم پی سی به خرید گیفت کارت‌های مخصوص پلتفرم خود در وب سایت توکاکی بپردازید. این گیفت‌ کارت‌ها با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…