خانه اخبار بازی Cyberpunk 2077 در آمازون با قیمت ۴۹ دلاری برای پیش فروش قرار گرفته است

بازی Cyberpunk 2077 در آمازون با قیمت ۴۹ دلاری برای پیش فروش قرار گرفته است

1 ثانیه خوانده شده
0
0
563
بازی Cyberpunk 2077 در آمازون با قیمت 49 دلاری برای پیش فروش قرار گرفته است

بازی Cyberpunk 2077 در کمتر از یک ماه دیگر راهی بازار خواهد شد و اخبار پیرامون این بازی هر لحظه در حال بیشتر شدن است. به همین علت، فروشندگان نیز قصد دارند بازی را با قیمت مناسبی در اختیار خریداران قرار دهند تا شاید سود بیشتری از آن‌شان شود.

حالا فروشگاه آمازون بازی Cyberpunk 2077 را با قیمت بسیار مناسب ۴۹ دلاری برای پیش فروش قرار داده است. البته این بازی در فروشگاه‌های پلی استیشن و ایکس باکس وان همچنان همان قیمت ۵۹ دلار قیمت خورده است و تخفیفی در آن جا شاملش نشده است.

بازی مورد اشاره قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شود. علاوه بر این، خریداران این بازی در نسل فعلی می‌توانند به صورت کاملا رایگان در نسل بعدی نیز این بازی را انجام دهند. همچنین گفته می‌شود که کار ساخت این بازی به اتمام رسیده یا به اصطلاحا گلد شده است.

در صورتی که قصد دارید بازی مورد اشاره را بر روی کنسول‌های بازی خریداری کنید یا شبکه‌ی استیم را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری کنید. گیفت کارت شما در کمترین زمان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، قیمت گیفت کارت‌ها نیز مناسب است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…