خانه اخبار بازی Cyberpunk 2077 برای پلی استیشن و ایکس باکس نسل جدید افزایش قیمت نخواهد داشت

بازی Cyberpunk 2077 برای پلی استیشن و ایکس باکس نسل جدید افزایش قیمت نخواهد داشت

7 ثانیه خوانده شده
0
0
713
بازی Cyberpunk 2077 برای پلی استیشن و ایکس باکس نسل جدید افزایش قیمت نخواهد داشت

در حالی که برخی از استودیوهای بازی‌سازی افزایش قیمت ۱۰ دلاری را برای بازی‌های نسل بعدی خود در نظر گرفته‌اند، بازی Cyberpunk 2077 شاهد چنین افزایش قیمتی نخواهد بود. بنابراین، این عنوان مورد انتظار با همان قیمت ۵۹ دلاری برای کنسول‌های بازی نسل نهم منتشر خواهد شد.

براساس گفته‌های سازندگان این بازی، عنوان Cyberpunk 2077 با همان قیمت ۵۹ دلاری به صورت ثابت عرضه خواهد شد و هیچ گونه تغییری در قیمت آن ایجاد نخواهد شد. در واقع، تغییر قیمت این بازی برای نسل آینده با وجود این که زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی نمانده غیر منطقی به نظر می‌رسد و طبیعتا باعث اعتراض بسیاری از کاربران خواهد شد.

استودیوی سی دی پراژکت رد پیش از این اعلام کرده بود که بازی Cyberpunk 2077 برای خریداران این نسل به صورت رایگان برای دارندگان نسل بعدی منتشر خواهد شد. بنابراین، اگر بازی Cyberpunk 2077 را برای نسل فعلی بازی‌های کامپیوتری خریداری کرده‌اید، احتیاجی به خرید مجدد آن برای نسل بعد نخواهید داشت.

پیش از این بازی‌هایی نظیر NBA 2k21 و Call of Duty Cold War افزایش قیمت ۱۰ دلاری برای نسل بعد را تایید کرده بودند. با این حال به نظر می‌رسد بازی‌های نسل بعد به زودی شاهد افزایش قیمت خواهند بود. در نتیجه، احتمال این که بازی‌های نسل جدید قیمت ۶۹ دلاری را یدک بکشند بسیار زیاد است. شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس به وب سایت توکاکی رفته و خرید خود را با قیمتی منطقی و در زمانی سریع انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…