خانه اخبار بازی Cyberpunk 2077 بار دیگر تاخیر خورد

بازی Cyberpunk 2077 بار دیگر تاخیر خورد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
596
بازی Cyberpunk 2077 بار دیگر تاخیر خورد

استودیوی سی دی پراژکت رد رسما اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 تا سه هفته به تاخیر افتاده است. بنابراین، تاریخ جدید عرضه‌ی این بازی به ۲۰ آذر ماه انتقال یافته است.

این بازی در ابتدا قرار بود همزمان با عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم وارد بازار شود که به نظر می‌رسد مشکلات عرضه‌ی همزمان این بازی برای هر دو نسل و دور کاری کارمندان باعث شده تا بار دیگر شاهد تاخیر Cyberpunk 2077 باشیم.

«‌ برای این که بتوانیم بهترین تجربه‌ و روان‌ترین حالت ممکن را در کنسول‌های نسل بعد ایجاد کنیم، لازم است تا تاریخ عرضه‌ی بازی را سه هفته به تاخیر بیندازیم. شاید این سه هفته از نظر بسیاری باعث پیشرفت بازی نشود اما ما معتقدیم این سه هفته نیز می‌تواند کمک بسازیی به ما کند.»

تاخیر خوردن این بازی در حالی رخ داده که پیشتر خبر گلد شدن یا به اصطلاح تمام شدن مراحل ساخت بازی منتشر شده بود. با این حال، این بدان معنا نیست که توسعه دهندگان بر روی بازی دیگر کار نمی‌کنند. اگر چه عنوان Cyberpunk 2077 گلد شده،‌اما سازندگان همچنان در تلاش هستند تا بتوانند کیفیت بهتری را در زمان عرضه‌ی بازی با ارائه آپدیت‌ها به کاربران ارائه دهند.

دنیای اینترنت و کاربران نیز هر کدام این خبر را به طریقی برداشت کردند. برخی از کاربران به انتقاد شدید از استودیوی سازنده پرداختند و برخی دیگر جنبه‌ی سرگرمی و خنده دار ماجرا را در نظر گرفتند. به هر حال، کمتر از دو ماه تا زمان عرضه‌ی این بازی مورد انتظار باقی مانده و شما می‌توانید با خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب از وب سایت توکاکی، این بازی را در کنسول بازی خود خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…