خانه اخبار ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته پیشرفت محسوسی داشته‌اند

ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته پیشرفت محسوسی داشته‌اند

6 ثانیه خوانده شده
0
0
1,174
Cryptocurrency market gets $7 billion boost overnight

طی ۲۴ ساعت گذشته دنیای ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت محسوسی همراه بوده است به طوری که اکثر ارزهای دیجیتالی روزی سبز را پشت سر گذاشتند. ارزش کل ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته از ۲۷۷ میلیارد دلار به ۲۸۴ میلیارد دلار رسید که افزایش بی نظیری را نشان می‌دهد.

در واقع، از ۲۰ ارز دیجیتال شناخته شده تنها Unus Sed LEO در لیست ارزهایی بود که روز منفی را پشت سر گذاشت و ۱۹ ارز باقی مانده همگی سبز بودند. ارز دیجیتال Ethereum که این روزها سر و صدای زیادی را برپا کرده است، توانسته از قیمت ۲۴۵ دلار به ۲۶۸ دلار طی ۲۴ ساعت گذشته برسد. پیشرفت هشت درصدی این ارز دیجیتالی باعث شده تا Ethereum در بالای این لیست قرار بگیرد. قیمت لحظه‌ای این ارز که حالا به ۲۶ دلار می‌رسد، تنها ۹ درصد با بالاترین قیمت خود طی سال گذشته فاصله دارد و بعید نیست در روزهای اینده به این ارز برسد.

Cryptocurrency market gets 7 billion boost overnight 1024x641 ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته پیشرفت محسوسی داشته‌اند

ارزهای دیگری نظیر Chainlink و Maker  هم عملکرد فوق العاده‌ای را از خود نشان داده‌اند و طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب افزایش ۶٫۷ و ۸٫۷ درصدی را شاهد بوده‌اند. ارز Chainlink  که حالا در قیمت ۷٫۹۴ دلاری معامله می‌شود همچنان از قیمت متعادل خود فاصله گرفته و ۵ درصد با قیمت هفته‌ی پیش فاصله دارد و به نظر می‌رسد می‌تواند به این قیمت طی روزهای آینده برسد.

طرف دیگر این ماجرا که ارز Maker قرار گرفته با قیمت ۵۳۴ دلاری معامله می‌شود که نسبت به قیمت ۴۴۱ دلاری هفته‌ی پیش افزایش بی نظیر ۲۱ درصدی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

اما ارز Stellar  به طور کلی عملکردی بهتر از ارزهای دیگر در سال جاری میلادی داشته است. این ارز دیجیتالی که توانسته به تازگی به قیمت ۱۰ سنتی برسد که افزایش ۵ درصدی نسبت به روز گذشته و ۱۲۲ درصدی را نسبت به اوایل سال میلادی تجربه می‌کند.

شما کاربران عزیز می‌توانید کارت وب مانی را از اینجا و با قیمتی مناسب خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…