خانه اخبار هکرهای کریپتو وب سایت کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را هک کردند

هکرهای کریپتو وب سایت کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را هک کردند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
559
هکرهای کریپتو وب سایت کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را هک کردند

براساس تصاویر منتشر شده، یکی از وب سایت‌های کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ توسط هکرهای کریپتو هک شده است. این اتفاق در حالی رخ داده که کمتر از یک هفته‌ی دیگر تا انتخابات آمریکا بیشتر باقی نمانده و به نظر می‌رسد دنیای کریپتو نیز تاثیر زیادی بر روی نتیجه‌ی انتخابات خواهد گذاشت.

هکرهای وب سایت کمپین تبلیغاتی دوناد ترامپن از مردم خواسته‌اند که با مراجعه به کیف پول Monero  و پرداخت مبلغی به انتشار اطلاعات کاملا مخفیانه کمک کنند. به گفته‌ی هکرها، آن‌ها به اطلاعات محرمانه‌ای دست یافته‌اند و تنها در صورتی این اطلاعات را فاش می‌کنند که کاربران سایت مبلغی را پرداخت کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، گفته می‌شود دونالد ترامپ نقش بسیار موثری در پخش شدن ویروس کرونا داشته است. با این حال هنوز این اطلاعات به صورت رسمی منتشر نشده و مشخص نیست چه افرادی به این اطلاعات دست یافته‌اند.

مدیر کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ نیز در توییتر خود اعلام کرده که هک شدن این وب سایت هیچ گونه اطلاعاتی را در اختیار هکرها قرار نداده است. بنابراین، بعید به نظر می‌رسد اطلاعات سری دونالد ترامپ بر روی این وب سایت بارگذاری شده باشد. به هر حال، باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود چه کسانی مسئول این حمله بوده‌اند. علاوه بر این، باید منتظر ماند و دید این رویه چه تاثیری بر روی قیمت ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…