خانه دسته‌بندی نشده یکی از وب‌سایت‌های ارز دیجیتال اختلال امنیتی جدیدی را تجربه کرده است

یکی از وب‌سایت‌های ارز دیجیتال اختلال امنیتی جدیدی را تجربه کرده است

2 ثانیه خوانده شده
0
0
1,008
وب سایت Ledger

وب‌سایت Ledger که یکی از مطرح‌ترین وب‌سایت‌های نگه دارنده‌ی ارز دیجیتال کاربران محسوب می‌شود به تازگی گزارشی را مبنی بر اختلال امنیتی دریافت کرده است. بر اساس گفته‌های این شرکت، اختلال امنیتی وب‌سایت Ledger تنها مربوط به بخش سفارشات ارزهای دیجیتال بوده و اطلاعات حساس کاربران نظیر اطلاعات مربوط به پرداختی ها فاش نشده است.

شرکت اعلام کرده است که با مشتریانی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته بودند در ارتباط بوده است. به گفته‌ی شرکت، این مشکل امنیتی توسط یکی از کارمندن Ledger پیدا شده است. پیش از این نیز این وب سایت مطرح اعلام کرده بود کسانی که بتوانند حفره‌ی امنیتی وب سایت را فاش کنند جایزه‌ای را دریافت خواهند کرد.

با این که Ledger اعلام کرد که این مشکل را به طور کامل برطرف کرده، ماه گذشته حمله‌ی امنیتی بر روی این وب سایت رخ داد و به نظر می‌رسد این حمله دیتابیس الکترونیکی شرکت را مختلف کرده و مشکلی برای اطلاعات شخصی کاربران و ارز دیجیتال پیش نیامده است.

در هر صورت، این روزها ارزهای دیجیتال از اهمیت بیشتری برخوردار شده‌اند و وب‌سایت‌های نگه دارنده این ارزها نیز سعی بر این دارند تا بتوانند امنیت بیشتری را برای کاربران خود فراهم آورند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…