خانه اخبار بانک‌های کریپتو به زودی بانک‌های عادی را نابود خواهند کرد

بانک‌های کریپتو به زودی بانک‌های عادی را نابود خواهند کرد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
621
https://blog.tokakey.com/

طولی نخواهد کشید تا نسل جوان سرمایه گذار ارزهای دیجیتال وارد بانک‌های دیجیتال شوند و به تمامی سرمایه‌ی خود به صورت دیجیتال دست پیدا کنند. در واقع، بعضی از کشورها در حال حاظر به همین مرحله رسیده‌اند و ممکن است این اتفاق زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنیم رخ دهد.

احتمالا این موضوع را می‌دانید که شرکت Kraken یکی از اولین شرکت‌های سرمایه گذاری دنیای دیجیتال است که هم اکنون به صورت رسمی در ایالت سن فرانسیسکو آمریکا به عنوان بانک کریپتو فعالیت خود را ادامه می‌دهد. این بدان معناست که شرکت و بانک Kraken هم اکنون می‌تواند قابلیت‌های بیشتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. علاوه بر این، این شرکت دیگر لازم نیست تا قوانین بین ایالتی کشور آمریکا را رعایت کند.

شرکت مورد اشاره هم اکنون با بانک  Silvergate همکاری می‌کند تا بتواند به مشتریان خود سرویس شبکه‌ی مالی سوییفت را ارائه کند. بانک  Silvergate از جمله بانک‌هایی است که بیش از ۸۸۰ دارایی دیجیتالی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و گفته می‌شود بیش از ۱٫۵ تیلیارد دلار در این بانک سرمایه گذاری شده است.

به هر حال، به نظر می‌رسد مشتریان بانکی به زودی بانکی را کامل می‌دانند که بتواند هم خدمات مالی و هم خدمات دیجیتالی کریپتو را به مشتریان خود ارائه دهد. به نظر می‌رسد زمان آن رسیده تا بانک‌های مختلف خدمات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…