خانه اخبار واکسن کرونا می‌تواند باعث زمین خوردن بیت کوین شود

واکسن کرونا می‌تواند باعث زمین خوردن بیت کوین شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
669
واکسن کرونا می‌تواند باعث زمین خوردن بیت کوین شود

رابرت کیوساکی، یکی از کارشناسان دنیای ارزهای دیجیتال معتقد است با کشف واکسنی که به راستی بتواند ویروس کرونا را از بین ببرد، ممکن است بیت کوین با کاهش قیمت شدیدی روبه‌رو شود.

به گفته‌ی رابرت، در واقع کشف واکسن کرونا می‌تواند نقطه‌ای برای خرید بیت کوین باشد چرا که با کاهش قیمت آن، بلافاصله شاهد افزایش قیمت خواهیم بود. به گفته‌ی او، ویروس کرونا باعث شده تا کشور آمریکا و اقتصاد این کشور به سمت ورشکستی برود و همین مسئله افزایش قیمت بیت کوین را منجر شده است. علاوه بر این، با بدهی بیش از ۲۶٫۷ تریلیارد دلاری آمریکا به نظر می‌رسد اوضاع این کشور نامناسب تلقی شود.

به گفته‌ی او، مشکل اصلی اقتصاد حال حاضر آمریکا، ویرویس کرونا نیست اما این ویروس نقش بسیار مهمی را در این وضعیت ایجاد کرده است. به همین دلیل، کشف واکسن ویروس کرونا می‌تواند باعث بهتر شدن اقتصاد کشور آمریکا و در نتیجه سقوط بیت کوین باشد که زمان مناسبی برای خرید آن به نظر می‌رسد.

از طرفی دیگر، یکی دیگر از کارشناس ارز دیجیتال بر این عقیده است که بیت کوین با افزایش قیمت روبه‌رو خواهد شد و تقریبا هیچ مسئله‌ای نمی‌تواند باعث کاهش قیمت آن شود. وارن کیست، یکی از کارشناسان ارز دیجیتال بر این عقیده است که بیت کوین طی ماه‌های آینده به حداکثر قیمت خود دست پیدا خواهد کرد و این روند ممکن است ادامه دارد باشد.

در هر حال، بازار ارزهای دیجیتال هر روز با تغییراتی سنگین همراه است و ریسک کردن در این بازار کمی دانش می‌خواهد. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم با داشتن اطلاعات کافی وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید. شما می‌توانید از وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…