خانه اخبار ابتلای ترامپ به کرونا نیز تاثیری بر روی قیمت بیت کوین نگذاشت

ابتلای ترامپ به کرونا نیز تاثیری بر روی قیمت بیت کوین نگذاشت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
632
ابتلای ترامپ به کرونا نیز تاثیری بر روی قیمت بیت کوین نگذاشت

بیت کوین در حالی هفته‌ی پیش را پشت سر گذاشت که اتفاقات زیادی در این هفته رخ داد. از جمله این اتفاقات می‌توان به مناظره‌ی انتخاباتی ترامپ و بایدن اشاره کرد. علاوه بر این، یکی دیگر از خبرهای جنجالی این هفته مبتلا شدن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به بیماری کرونا بود. اما تاثیر این اخبار بر روی قیمت بیت کوین به چه شکل بوده است؟

در حال که انتظار می‌رفت با توجه به اتفاقات رخ داده، قیمت بیت کوین نوسانات شدیدی را تجربه کند، اما این اتفاق پس از مناظره‌ی انتخابات آمریکا رخ نداد. علاوه بر این، حتی مبتلا شدن دونالد ترامپ به ویروس کرونا نیز نتوانست بر روی قیمت بیت کوین تاثیر بگذارد و این ارز دیجیتال بر روی بازه‌ی قیمتی ۱۰ هزار دلاری خود باقی مانده است.

اتفاقات سیاسی رخ داده، تنها اتفاقات هفته‌ی پیش در دنیای ارزهای دیجیتال نبودند. شرکت KuCoin نیز هفته‌ی گذشته اعلام کرد که مورد حمله‌ی هکرها قرار گرفته و بیش از ۱۵۰ میلیون دلار از دارایی خود را از دست داده است. اگر این اتفاق به عنوان مثال در سال گذشته رخ داده بود،‌ بیت کوین با کاهش قیمت ده درصدی مواجه می‌شد اما این خبر نیز نتوانست تاثیر بسزایی بر روی قیمت بیت کوین داشته باشد.

با این حال، نقطه‌ی مقاومت بعدی بیت کوین که رقم ۱۱ هزار دلاری است به نظر می‌رسد در این هفته کاملا شکسته شود هرچند برای این موضوع باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود آیا بیت کوین با افزیش قیمت روبه‌رو خواهد شد یا خیر.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…