خانه اخبار آیا گوگل و فیسبوک نیز در آینده به سراغ بیت کوین خواهند آمد؟

آیا گوگل و فیسبوک نیز در آینده به سراغ بیت کوین خواهند آمد؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
578
آیا گوگل و فیسبوک نیز در آینده به سراغ بیت کوین خواهند آمد؟

سال ۲۰۲۰ را می‌توان سال پیشرفت و توسعه‌ی ارزهای دیجیتال و دنیای کریپتو دانست. اگرچه پاندمی کرونا به بسیاری از شرکت‌ها و اقتصادهای دنیا ضربه‌ای محکم را وارد کرد، اما ارزهای دیجیتال دچار هیچ گونه مشکلی نشدند و به تازگی با افزایش قیمت باورنکردنی نیز روبه‌رو شده‌اند. به همین علت، پیش بینی‌ها حاکی از این است که حتی دو شرکت غول گوگل و فیسبوک نیز به زودی راهی دنیای ارزهای دیجیتال خواهند شد.

در سال جاری، بسیاری از شرکت‌ها برای جبران ضررهای خود بیت کوین خریداری کرده‌اند. علاوه بر این، شرکت‌های سرمایه گذاری نیز به تازگی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. همچنین، برخی از کشورها نیز به دنبال راه‌اندازی سیستمی هستند که بتوانند ارز دیجیتال پول خود یا به طور کلی از دنیای کریپتو پشتیبانی کنند.

بعد از این که پی پال به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سرویس دهنده‌های مالی پشتیبانی از ارز دیجیتال را تایید کرد، به نظر می‌رسد شرکت‌های دیگر نیز به زودی پشتیبانی از این ارز را تایید خواهند کرد. حتی اگر به زودی شاهد به کار گیری پول دیجیتال گوگل و فیسبوک و فعال کردن ارزهای دیجیتال برای کیف پولی این دو سرویس دهنده‌ باشیم نیز نباید تعجیب کنید. در هر حال، گوگل و فیسبوک میلیون‌ها کاربر فعال دارند و قبول کردن ارز دیجیتال در این دو سرویس می‌تواند به افزایش قیمت آن‌ها کمک بسزایی کند.

در هر صورت، طولی نخواهد کشید تا سرویس دهنده‌های بیشتری به سراغ ارز دیجیتال از جمله بیت کوین بیایند. بیت کوین که به تازگی قیمت ۱۸ هزار دلاری را نیز پشت سر خود قرار داده انتظار می‌رود به زودی رکورد خود را بشکند و به قیمت ۲۰ هزار دلاری نیز دست یابد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…