خانه اخبار ویروس کرونا مردم آمریکا را به خرید بیت کوین ترغیب کرده است

ویروس کرونا مردم آمریکا را به خرید بیت کوین ترغیب کرده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
589
ویروس کرونا مردم آمریکا را به خرید بیت کوین ترغیب کرده است

بیت کوین طی هفته‌ی گذشته تاکنون توانسته با افزایش قیمتی محسوس به قیمت ۱۳ هزار دلار نیز دست یابد و به نظر می‌رسد یکی از دلایل افزایش قیمت بیت کوین، ویروس کرونا و ترغیب شدن مردم به خرید بیت کوین بوده باشد.

تحقیقات صورت گرفته از موسسه تحقیقاتی Grayscale  حاکی از این است که در سال جاری افراد بسیاری وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اند. براساس آمار و ارقام منتشر شده، بیش از ۵۵ درصد از خریداران بیت کوین در سال جاری، همین امسال وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌‌اند. این در حالی است که ۳۸ درصد از این افراد، تنها در چهار ماه اخیر به خرید بیت کوین پرداخته‌اند و بیش از ۲۶ درصد از آن‌ها، در شش ماه اخیر بیت کوین خریداری کرده‌اند.

براساس نظرسنجی صورت گرفته، ۵۹ درصد از افرادی که به خرید ارزهای دیجیتال در سال جاری دست زده‌اند، آینده‌ی روشن این نوع سرمایه گذاری و هزینه‌ی کم را علت اصلی ورود خود به دنیای ارزهای دیجیتال و کریپتو اعلام کرده‌اند. اما مهم‌تر از این موضوع، ویروس کرونا بوده است که براساس گفته‌ی افراد، ویروس کرونا و وضعیت بد اقتصادی دنیا باعث شده تا ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاری محبوب مردم آمریکا تبدیل شود.

ویروس کرونا را می‌توان به جرات اولین موردی دانست که در نیم قرن اخیر باعث شده اقتصاد کل دنیا با مشکلات زیادی روبه‌رو شود. این در حالی است که افراد حقیقی تنها خریداران بیت کوین نبوده‌اند. در چند ماه گذشته بسیاری از شرکت‌های سرمایه گذاری در بیت کوین سرمایه‌ی خود را قرار داده‌ند و به نظر می‌رسد این موضوع یکی از دلایل افزایش قیمت بیت کوین بوده باشد.

در هر صورت، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را می‌پذیرد و تنها در صورتی وارد آن شوید که اطلاعات و آگاهی زیادی را دارید. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال با قیمتی مناسب بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…