خانه اخبار شرکت‌های کانادایی از زمان پاندمی کرونا به سراغ بیت کوین آمده‌اند

شرکت‌های کانادایی از زمان پاندمی کرونا به سراغ بیت کوین آمده‌اند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
705
شرکت‌های کانادایی از زمان پاندمی کرونا به سراغ بیت کوین آمده‌اند

با رخ دادن پاندمی کرونا و فلج شدن اقتصاد دنیا بسیاری از دولت‌ها سعی بر این داشتند تا راه‌های متفاوتی را برای رهایی از رکود اقتصادی امتحان کنند اما شاید بتوان گفت که بسیاری از آن‌ها شکست بزرگی را تجربه کرده‌اند. این روند برای شرکت‌های کانادایی متفاوت بوده است چرا که دو شرکت مطرح کانادایی وارد دنیای ارز دیجیتال و بیت کوین شده‌اند.

روز گذشته، شرکت مطرح Snappa کانادا که توسعه و فعالیت‌های صفحات گرافیکی اینترنتی را برعهده دارد اعلام کرد که بسیاری از دارایی خود را بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده‌ است. این شرکت اعلام کرده که این اتفاق در ماه مارس و از زمان شروع ویروس کرونا رخ داده است.

مدیر عامل این شرکت در مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که آن‌ها بیت کوین را مورد بررسی عمیق قرار داده‌اند و سعی بر این داشته‌اند تا اطلاعات زیادی را در این مورد کسب کنند و سپس به این نتیجه رسیده‌اند که بیت کوین منبع مناسبی برای سرمایه گذاری است.

البته شرکت مورد اشاره تنها شرکتی نیست که در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. دیگر شرکت مطرح کانادایی Snappa  نیز اعلام کرده است که تمامی سرمایه‌ی خود را بر روی بیت کوین قرار داده است. شرکت مورد اشاره رستورن‌های مطرحی را در این کشور راه اندازی کرده است و محبوبیت زیادی میان شهروندان کانادیی دارد.

با این حال، به نظر می‌رسد این دو شرکت با شروع پاندمی کرونا سرمایه گذاری فوق العاده‌ای را بر روی بیت کوین انجام داده‌اند چرا که قیمت این ارز دیجیتال از زمان شروع پاندمی تاکنون افزایش قابل توجهی داشته است. افزایش قیمت بیت کوین به حدی بوده که چند هفته پیش شاهد قیمت ۱۲ هزار دلاری این ارز دیجیتال بودیم. به هر حال، شما کاربران نیز می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…