خانه اخبار قیمت بیت کوین تا دوازده ماه آینده به بیش از ۳۰۰ هزار دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین تا دوازده ماه آینده به بیش از ۳۰۰ هزار دلار خواهد رسید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
677
قیمت بیت کوین تا دوازده ماه آینده به بیش از 300 هزار دلار خواهد رسید

تام فیتز پاتریک یکی از کارشناسان ارز دیجیتال قیمتی نسبتا باورنکردنی را برای بیت کوین در سال آینده پیش بینی کرده است که شاید در حال حاضر منطقی نباشد اما افزایش قیمت بیت کوین آن چنان هم بعید به نظر نمی‌رسد.

اگر چه پیش بینی قیمت ۳۰۰ هزار دلاری بیت کوین شاید در حال حاضر غیر منطقی باشد، اما می‌توان انتظار داشت که بیت کوین همچنان به افزایش قیمت خود ادامه دهد. بیت کوین را به عنوان طلای قرن ۲۱ام می‌شناسند و به همین دلیل انتظارات بسیار زیادی نیز از این ارز دیجیتال می‌رود.

اگر نگاهی به سابقه‌ی قیمت بیت کوین داشته باشیم، مدت زمان بازار خرسی این ارز دیجیتال همواره در حال افزایش بوده است. در اوایل، تنها ده ماه زمان برد تا شاهد افزایش قیمت بیت کوین باشیم که در سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۱ اتفاق افتاد. این مقدار در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ به دو سال رسید و افزایش قیمت باورنکردنی بیت کوین به ۲۰ هزار دلار سه سال زمان برد. حالا نیز بیت کوین با بازار خرسی مواجه شده که به نظر می‌رسد این بازار همچنان ادامه دار باشد.

بنابراین، بازار خرسی فعلی بیت کوین که در اواسط سال ۲۰۱۹ کار خود را شروع کرد می‌تواند تا سال ۲۰۲۲ ادامه دار باشد و با قیمت‌های عجیبی طی این مدت روبه‌رو شویم. یکی از این قیمت‌ها، می‌تواند قیمت ۳۰۰ هزار دلاری باشد که به تازگی پیش بینی شده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…