خانه اخبار ارز دیجیتال یوآن به صورت آزمایشی بیش از ۳۰۰ میلیون دلار پردازش کرده است

ارز دیجیتال یوآن به صورت آزمایشی بیش از ۳۰۰ میلیون دلار پردازش کرده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
540
ارز دیجیتال یوآن به صورت آزمایشی بیش از 300 میلیون دلار پردازش کرده است

مدیر بخش بانک مرکزی ارز دیجیتال کشور چین به تازگی اطلاعات جدیدی را در مورد ارز دیجیتال این کشور تحت عنوان یوآن منتشر کرده که بر اساس آن به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال موفق به پردازش بیش از ۳۰۰ میلیون دلار شده است.

این آمار بدان معناست که بیش از ۴ میلیون تراکنش برای ارز دیجیتال یوآن شکل گرفته است. علاوه بر این، مقدار پردازش به یوآن نیز به بیش از ۳ میلیارد یوآن می‌رسد چیزی برابر با ۳۰۰ میلیون دلار. به گفته‌ی مدیر بخش بانک مرکزی ارز دیجیتال، آزمایشات صورت گرفته تاکنون موفقیت آمیز بوده و در چهار شهر کشور چین انجام گرفته است.

افزایشی تقاضا در بازار ارز دیجیتال و همچنین ویروس کرونا باعث شده تا این بازار بیش از پیش گرم شود. به همین علت، برخی از بانک‌ها به مشکلات زیادی برخورد کرده‌اند و شاید بد نباشد به زودی به دنیای کریپتو روی آورند.

اولین مرحله‌ی آزمایشی ارز دیجیتال یوآن چند ماهی است که در چهار شکل در حال شکل گیری است. با این وجود، پنج شهر دیگر نیز به این چهار شهر پیوستند تا مقدار فعالیت ارز دیجیتال یوآن به ۹ شهر به طور کلی گسترش یابد. این آمار در حالی منتشر شده که تا اوایل شهریور ماه، تنها ۱۲۴ میلیون دلار ارز دیجیتال یوآن پردازش شده بود.

شرکت‌های مختلفی در حال آماده سازی از میزبانی این ارز هستند. به عنوان مثال، هوآوی به تازگی اعلام کرده است که جدیدترین گوشی هوشمند این شرکت تحت عنوان Mate40 قرار است به کیف پولی مجهز شود که از ارز دیجیتال یوآن پشتیبانی می‌کند. نظر شما در مورد این ارز چیست؟ آیا یوآن می‌تواند در دنیای ارزهای دیجیتال نیز موفق شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…