خانه اخبار شرکت بلاک چین Cypherium ایموجی مخصوص به خود در توییتر را دریافت می‌کند

شرکت بلاک چین Cypherium ایموجی مخصوص به خود در توییتر را دریافت می‌کند

3 ثانیه خوانده شده
0
0
675
شرکت بلاک چین Cypherium ایموجی مخصوص به خود در توییتر را دریافت می‌کند

شرکت بلاک چین Cypherium  که به عنوان شرکتی شناخته شده در آمریکا محسوب می‌شود در توییتر ایموجی (شکلک) مخصوص خود را دریافت کرده است. این شرکت به عنوان یکی از شرکای تجاری شرکت‌های بلاک چین کشور چین محسوب می‌شود و می‌تواند بر روی بازار ارزهای دیجیتال نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

این خبر را شرکت Cypherium  در حالی امروز در توییتر اعلام کرده که قرار است تا فردا از پلتفرم فروش عمومی توکن‌ها بهره برداری کند. بنابراین، از این پس با قراردادن هشتگ‌های مربوط به این شرکت، ایموجی آن به نمایش درمی‌آید همان‌طور که با قراردادن هشتگ‌های مربوط به بیت کوین، ایموجی مربوط به آن‌ها به نمایش گذاشته می‌شود.

براساس اخبار منتشر شده، شرکت مورد اشاره قصد دارد توکن‌های CPH را در دو مرحله‌ی متفاوت برای فروش قرار دهد. در مرحله‌ی اول، بیش از ۲۰۰ میلیون توکن CPH  با قیمت ۰٫۲۵ دلار به فروش خواهد رسید و در مرحله‌ی دوم ۱۰۰ میلیون توکن با قیمت ۰٫۲۸ دلاری برای فروش قرار می‌گیرد.

شرکت Cypherium  چهارمین برند بلاک چین محسوب می‌شود که توانسته در توییتر ایموجی مخصوص خود را دریافت کند. این شرکت با شرکت‌های چینی در عرصه‌ی بلاک چین همکاری زیادی دارد و می‌تواند بر روی این صنعت تاثیر بسیاری مثبتی بگذارد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…