خانه اخبار آرامش قبل از طوفان؛‌ بیت کوین تا سه ماه آینده به ۲۰ هزار دلار می‌رسد

آرامش قبل از طوفان؛‌ بیت کوین تا سه ماه آینده به ۲۰ هزار دلار می‌رسد

1 ثانیه خوانده شده
0
0
574
آرامش قبل از طوفان؛‌ بیت کوین تا سه ماه آینده به 20 هزار دلار می‌رسد

بیت کوین طی چند ماه گذشته با نوسان قیمت قابل توجهی مواجه شده است. اما موسس و یکی از مدیران اجرایی شرکت Bitazu Capital به نام موهیت ساروت، معتقد است که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند طی سه ماه آینده به ۲۰ هزار دلار برسد.

از ماه جولای تا به امروز، بیت کوین در بازه‌ی قیمتی ۱۰ هزار و ۲۰۰ دلاری تا ۱۱ هزار و ۸۰۰ دلاری بیشتر معامله شده است. نوسان ۱۵ درصدی فعلی باعث کاهش حجم معاملات شده و همین مسئله می‌تواند پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال را طی ماه‌های آینده به مراتب دشوارتر کند.

معمولا وقتی که بیت کوین برای مدت زمان نسبتا طولانی بر روی یک بازه‌ی قیمتی باقی می‌ماند، امکان افزایش شدید قیمت آن به مراتب بالاتر می‌رود. حال این که بیت کوین بتواند در بازه‌ی زمانی سه ماهه به قیمت ۲۰ هزار دلار برسد مشخص نیست اما پیش بینی برخی از کارشناسان این وضعیت را ممکن می‌داند. موهیت ساورت معتقد است:

« اگر بیت کوین بتواند بازه‌ی قیمتی خود را بشکند، قطعا قیمت این ارز دیجیتال تنها طی ۳ ماه به بیش از ۲۰ هزار دلار می‌رسد و رکورد قیمت بیت کوین شکسته خواهد شد. اگر نگاهی به مقدار حجم معاملات این ارز دیجیتال بیندازید، این اتفاق حتی ممکن است زودتر از ۳ ماه رخ دهد. با ورود موسسات مالی به بیت کوین و خرید آن، من تعجب می‌کنم که چرا تا این حد حجم فروش ایجاد شده است. این روند ادامه دار نخواهد بود.»

در هر حال، کارشناسان هر کدام نظر متفاوتی را بیان می‌کنند و پیش بینی قیمت بیت کوین کاری بسیار دشوار تلقی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را می‌پذیرد و در صورتی در آن سرمایه گذاری کنید که علم و آگاهی زیادی را داشته باشد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…