خانه اخبار بازی Call Of Duty: Warzone همزمان با عرضه‌ی بازی‌های جدید تغییر خواهد کرد

بازی Call Of Duty: Warzone همزمان با عرضه‌ی بازی‌های جدید تغییر خواهد کرد

19 ثانیه خوانده شده
0
0
1,081
https://tokakey.com/games-payments/buy-cp-game-call-of-duty-mobile

با عرضه‌ی نسخه‌های جدید بازی Call of Duty، بازی Warzone نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد. این خبر در حالی منتشر شده که فصل پنجم این عنوان به تازگی و با قابلیت‌های متعددی انتشار یافته است. در واقع، هدف سازندگان از این کار، آپدیت شدن بازی به نسخه‌های جدید سری Call of Duty‌ خواهد بود تا این عنوان تمام رایگان بتواند نیاز تمامی کاربران را برطرف کند و تجربه‌ای لذت بخش را برای آن‌ها رقم بزند. بنابراین، اقداماتی که در نسخه‌ی Warzone انجام می‌دهید، در نسخه‌های جدید Call of Duty همچنان باقی خواهد ماند.

کارگردان بخش طراحی استودیوی اینفینی وارد در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده است که بازی Warzone از همان ابتدا به عنوان یک سری ادامه دار در نظر گرفته شده است:
« در حالی که به نظر می‌رسد نسخه‌ی Warzone شباهت بسیار زیادی به سری Modern Warfare دارد، این بازی از همان ابتدا به عنوان عنوانی مستقل تولید شده بود.»

هنوز نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty به صورت رسمی تایید نشده اما شایعات منتشر شده حاکی از این هستند که نسخه‌ی جدید این سری مربوط به سری Black Ops خواهد بود و Cold War نام خواهد گرفت. معمولا بازی‌های جدید Call of Duty‌ خیلی زودتر از زمان عرضه‌ معرفی می‌شدند اما تاخیر در معرفی نسخه‌ی جدید نشان می‌دهد که تغییر و تحولاتی در حال رخ دادن است و شاید از این به بعد پلتفرم Warzone به عنوان نسخه‌ای تایین کننده در سری‌های بعدی باشد. باید منتظر ماند و دید در نهایت نسخه‌ی جدید این بازی پرطرفدار و دوست داشتنی به چه شکل خواهد بود. شما کاربران می‌توانید گیفت کارت مخصوص بخش بتل رویال Call of Duty را از اینجا خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…