خانه اخبار بازی Call of Duty: Warzone حالا به سرورهای خصوصی نیز مجهز شده است

بازی Call of Duty: Warzone حالا به سرورهای خصوصی نیز مجهز شده است

8 ثانیه خوانده شده
0
0
978
بازی Call of Duty: Warzone حالا به سرورهای خصوصی نیز مجهز شده است

اکتیویژن به تازگی به روز رسانی جدیدی را برای بازی Call of Duty: Warzone منتشر کرده است که توسط آن قابلیت‌های متعددی به این بازی افزوده شده است. یکی از این قابلیت‌ها، امکان داشتن بازی‌های مخصوصی است که تحت شرایط خاصی می‌توان آن را اجرا کرد.

کمپانی اینفینی وارد در پچ نوت‌های خود اعلام کرده است که بازی Call of Duty: Warzone حالا امکان اجرای بازی‌های خصوصی را نیز دارد. بنابراین، شما و دوستان‌تان کاملا می‌توانید با یکدیگر و بدون هر گونه مزاحمت بازی کنید. البته این سرورها شرایط مخصوص به خود را دارند. به طور کلی، سه حالت متفاوت برای این بخش به بازی اضافه شده است که این حالت‌ها به حداثل ۲۴ تا ۵۰ نفر نیاز دارد. در صورتی که تعداد کاربران کمتر از این مقدار باشد، امکان اجرا کردن بازی‌های خصوصی وجود نخواهد داشت.

قابلیت بازی‌ یا همان سرورهای خصوصی مدت زمان زیادی توسط کاربران این عنوان پرطرفدار تقاضا شده بود. اما به دلایلی، عرضه‌ی آن تا به امروز به تاخیر افتاده بود. علاوه بر این، افزایش کیفیت بافت‌های بازی نیز از دیگر مشخصه‌های بارز این به روز رسانی بوده است. البته افزایش کیفیت بافت‌ها در حال حاضر محدود به نسخه‌ی پی سی است و آپدیت آن را به بیش از ۳۳ گیگ افزایش داده است و به نظر می‌رسد افزایش کیفیت بافت‌ها برای کنسول‌های نسل بعدی، یعنی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس اجرا شود.

شما کاربران همچنین می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت‌های مربوط به بازی Call of Duty: Warzone بپردازید. گیفت‌های موجود با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…