خانه اخبار حالت تیمی ۱۰۰ نفره به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه شد

حالت تیمی ۱۰۰ نفره به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه شد

22 ثانیه خوانده شده
0
0
1,192
Call of duty

اکتیویژن اعلام کرد که بازی Call Of Duty: Warzone و حالت بتل رویال این عنوان آپدیت جدیدی را دریافت کرده است. آپدیت‌های پلی لیست نیز به تازگی برای سه پلتفرم پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است. آپدیت جدید بازی چندین باگ را از بین برده و علاوه بر این، به تازگی مشکل برداشتن اسلحه را در قسمت بتل رویال رفع کرده است.

بازی Call Of Duty: Modern Warfare در آپدیت جدید خود بخش جدیدی را تحت عنوان Party دریافت کرده که در آن امکان بازی در حالت‌های مختلفی نظیر All or nothing را فراهم کرده است. علاوه بر این، امکان مبارزه کاربران به صورت ۲ به ۲ نیز به وجود آمده است. اما شاید بهترین بخش این آپدیت، فعال شدن حالت ۱۶ نفره باشد که در دو تیم هشت تایی بازیکنان باید در نقشه Shoot House و Cheshire Park به مبارزه با یکدیگر بپردازند.

استودیوی اکتیویژن دو اسلحه‌ی لجندری جدید را در باندلی با عنوان Hydra Slayer اضافه کرده است. در این باندل کاربران می‌توانند دو اسلحه‌ی لجندری SMG و Rifle را خریداری کنند.

3705915 champs 1024x576 حالت تیمی 100 نفره به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه شد

باندل دیگری تحت عنوان Syd Rogue Operative نیز در بازی عرضه شده که شامل یک ساعت،‌ یک نشانه و یک پوسته‌ی جدید برای ماشین‌های بازی می‌شود. علاوه بر این، اکتیویژن لیگ جدیدی را در دسترس کاربران قرار داده که با مراجعه به استور پلی استیشن یا ایکس باکس می‌توانید به خرید آن بپردازید.

حالت بتل رویال بازی نیز دچار تغییر و تحولاتی شده است. شرکت اکتیویژن به تازگی حالت تیمی ۱۰۰ نفره را بار دیگر به بازی برگردانده است.

گفته می‌شود فصل پنجم بازی نیز به زودی با تغییراتی در نقشه‌ی اصلی منتشر خواهد شد. در این فصل، قرار است تغییراتی در نقشه‌ی بازی ایجاد شود که مربوط به نسخه‌ی بعدی بازی یعنی Cold War‌ خواهد بود. اسم رمز ساخت بازی Call of Duty: Cold War نیز Red Door قرار گرفته است.

شما می‌توانید گیفت کارت مربوط به کنسول خود را از اینجا خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…