خانه اخبار بازی Call of Duty: Warzone به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود

بازی Call of Duty: Warzone به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود

10 ثانیه خوانده شده
0
0
681
بازی Call of Duty: Warzone به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود

به نظر می‌رسد احتمال عرضه‌ی بازی Call of Duty: Warzone برای گوشی‌های هوشمند بسیار بالا باشد. براساس گزارشات منتشر شده، اکتیویژن به تازگی لیست استخدامی جدید خود را منتشر کرده که در آن عنوان شغلی طراح برای پروژه WZM به چشم می‌خورد که احتمالا منظور از این عنوان بازی Call of Duty: Warzone است.

اکتیویژن در پاییز پارسال بازی Call of Duty: Mobile را برای گوشی‌های هوشمند منتشر کرد. این بازی بتل رویال توانست بسیار موفق ظاهر شود و هم اکنون بسیاری از کاربران به انجام آن می‌پردازند. با این حال، گفته می‌شود این شرکت پروژه‌های بزرگ‌تری را در سر می پروراند و تصمیم داد تا بازی Warzone را نیز برای گوشی‌های هوشمند عرضه کند. این عنوان هم اکنون در کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی بیش از ۷۵ میلیون کاربر دارد که آماری چشم گیر و فوق العاده به نظر می‌آید.

اکتیویژن که حالا از محبوبیت بازی خود بر روی گوشی‌های هوشمند خبردار شده،‌ به احتمال زیاد این پروژه را به زودی اجرایی می‌کند و طولی نخواهد کشید تا بازی Warzone را برای گوشی های هوشمند نیز شاهد باشیم. در عین حال، شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت خریدهای درون برنامه‌ای این بازی را بر روی کنسول‌های بازی یا استیم تهیه کنید. گیفت‌ کارت‌ها با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می‌گیرند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…