خانه اخبار فصل ششم بازی Call Of Duty عناوین انحصاری بیشتری را برای پلی استیشن ۴ منتشر کرده است

فصل ششم بازی Call Of Duty عناوین انحصاری بیشتری را برای پلی استیشن ۴ منتشر کرده است

9 ثانیه خوانده شده
0
0
676
فصل ششم بازی Call Of Duty عناوین انحصاری بیشتری را برای پلی استیشن 4 منتشر کرده است

همکاری میان سونی و اکتیویژن به نظر می‌رسد همچنان ادامه دارد. با توجه به این که فصل ششم بازی Call Of Duty منتشر شده محتویات انحصاری بیشتری در اختیار دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ قرار گرفته است که در ادامه در مورد این محتوا به صورت کامل صحبت می‌کنیم.

در وب سایت رسمی سونی، اکتیویژن اعلام کرده است که اولین محتوای انحصاری نقشه‌ی جدیدی برای بخش Spec Ops خواهد بود. بر همین اساس، نقشه‌ی جدیدی برای این بخش تحت عنوان Hovec Sawmill در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا کاربران پلی استیشن بتوانند لذت کافی را از این عنوان ببرند.

با این حال، این بخش که تاکنون در اختیار کاربران پلی استیشن بوده، به نظر می‌رسد از روز آینده برای کنسول ایکس باکس و پلتفرم پی سی نیز منتشر خواهد شد. بر همین اساس، نقشه‌ی Hovec Sawmill نیز همزمان با ارائه‌ی بخش مورد اشاره در اختیار کاربران ایکس باکس وان قرار خواهد گرفت. در واقع، می‌توان محتوای انحصاری پلی استیشن را محتوای انحصاری به صورت زمانی در نظر گرفت.

یکی دیگر از محتوای انحصاری پلی استیشن ۴ شامل پک جدیدی می‌شود که برای دارندگان پلی استیشن پلاس رایگان اعلام شده است. بر همین اساس، کاربران پلی استیشن پلاس می‌توانند به طور کاملا رایگان پک Combat Pack را برای کنسول خود فعال کنند. شما برای خرید پلی استیشن پلاس با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن می‌تواند به وب سایت توکاکی رفته و خرید خود را کامل کنید.

فصل ششم بازی Call of Duty و مدهای مختلف آن قرار است به زودی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر شود. انتظار می‌رود این فصل نقشه‌ی جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…