خانه اخبار فصل پنج آپدیت بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر شد

فصل پنج آپدیت بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر شد

12 ثانیه خوانده شده
0
0
1,175
فصل پنج آپدیت بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر شد

با انتشار فصل پنجم آپدیت جدید بازی Call Of Duty: Modern Warfare به همراه قسمت بتل رویال Warzone تغییرات عمده‌ای در این دو قسمت ایجاد شده است. این آپدیت که حجم بسیار بالایی نیز دارد برای سه پلتفرم پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است.

فصل پنجم این بازی برای بخش چند نفره‌ی قسمت Modern Warfare چند نقشه‌ی جدید را منتشر کرده است. علاوه بر این، یک نقشه‌ی جدید به همراه حالت مینی رویال در قسمت Warzone به بازی اضافه شده که به جذابیت‌های آن بیش از پیش افزوده است. بتل پس جدید به همراه اپراتورهای کاملا تغییر کرده از دیگر مشخصه‌های فصل پنجم آپدیت این بازی هستند.

فصل پنجم این بازی در حالی منتشر می‌شود که براساس گفته‌های اکتیویژن، این بازی بر روی هر سه پلتفرم بیش از ۷۵ میلیون کاربر آنلاین دارد و هر لحظه به تعداد آن‌ها نیز افزوده شده است. علاوه بر این، قسمت Modern Warfare نیز از استقبال خوبی مواجه شده و به تازگی خریدهای درون برنامه‌ای کاربران نیز به آن اضافه شده است. احتمالا به خاطر شرایط ویروس کرونا و قرنطینه‌ی خانگی بسیاری از مردم جهان، این بخش شاهد پیشرفت‌های بیشتری نیز خواهد بود.

در حالی که هنوز نسخه‌ی فعلی Call of Duty چه از لحاظ آماری و چه از لحاظ فروش عملکردی فوق العاده دارد، نسخه‌ی جدید این بازی تحت عنوان Cold War به زودی منتشر خواهد شد. استودیوی سازنده‌ی سری Black Ops‌تولید این بازی را برعهده گرفته است و احتمالا باز هم شاهد ثبت شدن رکوردهای جدیدی توسط این عنوان خواهیم بود. شما کاربران با خرید گیفت کارت از وب سایت توکاکی می‌توانید خریدهای درون برنامه‌ای این بازی را برای تجربه‌ای دوست داشتنی‌تر انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…