خانه اخبار بازیCall Of Duty: Modern Warfare حالا پرفروش‌ترین بازی این فرانچایز است

بازیCall Of Duty: Modern Warfare حالا پرفروش‌ترین بازی این فرانچایز است

19 ثانیه خوانده شده
0
0
703
بازیCall Of Duty: Modern Warfare حالا پرفروش‌ترین بازی این فرانچایز است

اکتیویژن رسما اعلام کرد که بازی Call Of Duty: Modern Warfare حالا تبدیل به پرفروش‌ترین بازی از این سری و فرانچایز شده که در سال اول توانسته رکورد بسیاری از بازی‌های پیشین خود را بشکند. البته این آمار در مقایسه با سال اول دیگر بازی‌ها منتشر شده است. علاوه بر این، اکتیویژن هنوز اطلاعات بیشتری را در این خصوص منتشر نکرده است.

بنابرگفته‌ی اکتیویژن، این بازی که در مهر ماه سال گذشته منتشر شد توانسته طی مدت یک ساله‌ی خود امار فروش سالیانه‌ی دیگر بازی‌های سری Call of Duty را بشکند. این شرکت همچنین اعلام کرده که دو سوم از فروش‌های ایجاد شده به صورت دیجیتال بوده است. این می‌تواند خبر خوبی برای این شرکت باشد چرا که فروش دیجیتالی، سود بیشتری را از آن بازی‌سازان می‌کند.

انتشار بازی Warzone نیز تاثیر بسزایی در فروش بازی Call Of Duty: Modern Warfare داشته است. به گفته‌ی اکتیویژن با انتشار این بازی رایگان، افراد بیشتری بازی Call Of Duty: Modern Warfare را خریداری کردند و همین مسئله نیز به این آمار کمک بسزایی کرده است.

سازنده‌ی بازی همچنین اعلام کرده است که تعداد ساعاتی که بازیکنان این بازی را انجام داده‌اند تقریبا هفت برابر بیشتر از تعداد ساعاتی است که بازی Black Ops 4 انجام شده است. از دیگر آمارهای منتشر شده می‌توان به افزایش خریدهای درون برنامه‌ای تا چهار برابر و افزایش مقدار کاربران فعال در بازی Call Of Duty: Modern Warfare تا چهار برابر نسبت به نسخه‌های پیشین اشاره کرد.

بازی مورد اشاره برای کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است. این بازی برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شده است. شما می‌توانید برای خرید سکه‌های بازی Call of Duty به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…