خانه اخبار نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty باز هم می‌تواند مربوط به دوران Modern Warfare باشد

نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty باز هم می‌تواند مربوط به دوران Modern Warfare باشد

15 ثانیه خوانده شده
0
0
726
نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty باز هم می‌تواند مربوط به دوران Modern Warfare باشد

تام هندرسون، یکی از نویسنده‌ها و فاش کنندگان دنیای بازی‌های ویدیویی اعلام کرده است که امکان دارد نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty مربوط به دوران Modern Warfare یا همان جنگ نو باشد.

اگر چه هنوز نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty تحت عنوان Cold War به صورت رسمی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد نسخه‌ی سال آینده مربوط به دوران جنگ نو باشد. تام هندرسون همچنین در توییتر خود اعلام کرده اگر چه تمایلی به اعلام این خبر قبل از منتشر شدن Cold War نداشته، اما به نظر می‌رسد این شایعه به زودی به حقیقت تبدیل شود.

این خبر در حالی منتشر شده که نسخه‌ی پیشین بازی Call of Duty به نام Modern Warfare سال گذشته منتشر شد. علاوه بر این، پیش بینی می‌شود بازی بعدی کال آو دیوتی به همراه نسخه‌ی ریمستر شاهکار سال ۲۰۰۹، یعنی Modern Warfare 2 منتشر شود.

به طور کلی سری بازی‌های کال آو دیوتی فروش بسیار زیادی دارند اما به جرات می‌توان گفت که سری Modern Warfare پر فروش‌ترین سری بازی‌های کال آو دیوتی هستند. بنابراین، احتمال این که اکتیویژن حتی برای فروش بیشتر هم که شده به سراغ این سری بیاید بعید نیست.

حتی در صورتی که این خبر درست باشد، بعید به نظر می‌رسد که تا سال آینده به صورت قطعی مشخص شود. بازی Cold War هنوز برای نسل فعلی و نسل بعدی کنسول‌های بازی منتشر نشده و حتی بعد از منتشر شدن نیز، سازنده‌ی بازی به دنبال توسعه‌ی آن خواهد بود. در همین حال شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. شما همچنین می‌توانید برای خرید سکه‌های بازی کال آو دیوتی به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…