خانه اخبار بازی Call of Duty: Black Ops Cold War فردا به صورت رسمی معرفی می‌شود

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War فردا به صورت رسمی معرفی می‌شود

18 ثانیه خوانده شده
0
0
950
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War فردا به صورت رسمی معرفی می‌شود

بازی جدید کمپانی اکتیویژن که نیم نگاهی به جنگ ویتنام و حوادث آن سال‌ها دارد قرار است فرا به صورت رسمی معرفی شود. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War  از قسمت Warzone بازی Modern Warfare به صورت رسمی معرفی خواهد شد اما چگونگی این معرفی هنوز مشخص نشده است.

زمان معرفی این بازی به وقت لندن ۶٫۳۰ بعد از ظهر خواهد بود که اگر آن را به وقت ایران تبدیل کنیم، به ساعت ۱۰ شب برخورد می‌کنیم. بنابراین، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War  به صورت رسمی فردا شب ساعت ۱۰ معرفی خواهد شد.

Call of Duty Black Ops Cold War presentation date and 1024x576 1 بازی Call of Duty: Black Ops Cold War  فردا به صورت رسمی معرفی می‌شود

براساس شایعات منتشر شده، احتمالا فردا در این ساعت نقشه‌ی بازی Warzone تغییراتی را شاهد خواهد بود که به طور رسمی نشان دهنده‌ی نسخه‌ی جدید بازی Call of duty خواهد شد. بازی مورد اشاره توسط استودیوی Treyarch به صورت رسمی توسعه یافته و تاکنون شایعات زیادی پیرامون آن منتشر شده است.

با این که زمان زیادی تا معرفی این بازی نمانده، اکتیویژن به تازگی آپدیت جدیدی را برای بازی Warzone منتشر کرده که چندین و چند آیتم جدید را به بازی اضافه کرده است. به نظر می‌رسد Warzone حالا به پلتفرم اصلی سری بازی‌های Call of Duty تبدیل شده باشد چرا که از این به بعد این بازی نیز نقش مهمی را در معرفی نسخه‌های جدید خواهد داشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…