خانه اخبار بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War به صورت رسمی معرفی شد

بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War به صورت رسمی معرفی شد

22 ثانیه خوانده شده
0
0
762
call of duty توکاکی

بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War به صورت رسمی توسط اکتیویژن با انتشار تیزری دو دقیقه‌ای منتشر شد. در این تیزر تاریخ رسمی معرفی بازی را چهارم شهریور اعلام کرده‌اند. البته پیش از این نیز نام نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty فاش شده بود، اما تاکنون هیچ اطلاعات دیگری در این مورد منتشر نشده بود و حالا اکتیویژن با تیزری جدید آن را به نمایش گذاشته است.

براساس اطلاعات منتشر شده و همچنین تیزر به نمایش در آمده به نظر می‌رسد نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty مربوط به جنگ ویتنام باشد. حالا که قرار است هفته‌ی بعد بازی به صورت رسمی معرفی شود، به نظر می‌رسد اکتیویژن ممکن است از بازی Warzone برای معرفی این عنوان استفاده کند اما چگونگی معرفی بازی هنوز مشخص نشده است. بر اساس گفته‌های اکتیویژن، بازی Warzone باعث شده تا اکتیویژن روندی متفاوت‌تر را در معرفی بازی‌های خود پیش بگیرد.

بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War پیش از این نیز توسط کاربران فاش شده بود. علاوه بر این، در بسیاری از لوت باکس های بازی Warzone می‌توانستیم نشانه‌هایی را از این عنوان پیدا کنیم. از طرفی دیگر، اکتیویژن در نظر دارد تا بازی Warzone را به نسخه‌های جدید این فرانچایز مربوط سازد اما این که این کار قرار است به چه شکل پیش برود، هنوز مشخص نشده است.

به هر حال باید کمی بیشتر صبر کنیم تا تریلر رونمایی از بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War به طور کامل منتشر شود. شما نیز می‌توانید برای خرید گیفت کارت بازی Call of Duty به وب سایت توکاکی رفته و پوینت‌های مربوط به این بازی را خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…