خانه اخبار بازی Call Of Duty: Black Ops رکورد سریع‌ترین فروش این سری را شکست

بازی Call Of Duty: Black Ops رکورد سریع‌ترین فروش این سری را شکست

10 ثانیه خوانده شده
0
0
979
بازی Call Of Duty: Black Ops رکورد سریع‌ترین فروش این سری را شکست

بازی Call Of Duty: Black Ops در روز جمعه به صورت رسمی وارد بازار شده است. با این حال، به نظر می‌رسد کمتر کسی سراغ نسخه‌ی دیسکی این بازی رفته باشد چرا که براساس آمار اعلام شده توسط استودیوی اکتیویژن، این عنوان توانسته بیشترین فروش دیجیتالی روز اول را برای این فرانچایز به همراه داشته باشد. اکتیویژن در بیانیه‌ی خود خبر از محتوای رایگان نیز داده است:

« عرضه‌ی این بازی تنها اول راه برای سرگرم کردن تمامی مخاطبان است. ما تصمیم دارید محتوای رایگان بسیار زیادی را برای بازی Call Of Duty: Black Ops عرضه کنیم و از این عنوان تا مدت‌ها پشتیبانی کنیم. همان‌طور که از عنوان سال قبل نیز پشتیبانی خوبی را به عمل آوردیم.»

استودیوی اکتویژن متاسفانه اطلاعات دقیقی را از میزان فروش روز اول بازی Call Of Duty: Black Ops منتشر نکرده است و مشخص نیست که این بازی، رکورد کدام بازی را در این زمینه شکسته است. هماننند اکثر استودیوهای بازی، اکتیویژن نیز با اعلام بیانیه‌ای کلی کار را به اتمام رسانده است.

البته با توجه به این که در این روزها خرید دیسک محبوبیت کمتری پیدا کرده و بسیاری در قرنطینه به سر می‌برند و از ان‌جایی که سری بازی‌های کال آف دیوتی نیز محبوبیت زیادی دارد، می‌توانستیم چنین پیش بینی را برای این بازی داشته باشیم. علاوه بر این، نسل جدید کنسول‌های بازی نیز منتشر کرده و قطعا در این آمار فروش سهم داشته است.

شما همچنین می‌توانید برای خرید سی پی بازی کال آف دیوتی به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…