خانه اخبار چگونه قابلیت ۱۲۰ فریم پلی استیشن ۵ را در بازی Call Of Duty: Black Ops اجرا کنیم؟

چگونه قابلیت ۱۲۰ فریم پلی استیشن ۵ را در بازی Call Of Duty: Black Ops اجرا کنیم؟

13 ثانیه خوانده شده
0
0
923
چگونه قابلیت 120 فریم پلی استیشن 5 را در بازی Call Of Duty: Black Ops اجرا کنیم؟

بازی Call Of Duty: Black Ops که به تازگی برای نسل فعلی و نسل بعدی کنسول‌های بازی منتشر شده، توانسته با جزئیات خارق العاده، تکنولوژی ری تریسینگ و همچنین رزولوشن ۴K توجه بسیاری از منتقدان و کاربران بازی‌های ویدیوی را به خود جلب کند. اما اجرا کردن این بازی با فریم ریت ۱۲۰ بر روی کنسول پلی استیشن ۵ نیاز به تنظیمات خاصی دارد.

روشی که برای فعال کردن فریم ریت ۱۲۰ بر روی بازی Call Of Duty: Black Ops  اجرا می‌شود شاید کمی عجیب باشد و مشخص نیست چرا سازنده‌ها این فریم ریت را برای کاربران باز نکرده‌اند. برای این کار کاربران باید وارد تنظیمات کنسول پلی استیشن ۵ شوند و قابلیت Performance Mode برای بازی‌ها فعال کنند. بعد از فعال کردن این قابلیت، لازم است بازی را از ابتدا اجرا کنید تا فریم ریت ۱۲۰ بر روی بازی اجرا شود.

البته برای این که بتوانید با رزولوشن ۴K و فریم ریت ۱۲۰ بر روی کنسول پلی استیشن ۵ بازی کنید، لازم است تا به تلوزیونی که از کابل HDMI نسخه‌ی ۲٫۱ پشتیبانی می‌کند مجهز شده باشید که این روزها زیاد در بازار یافت نمی‌شود. حتی در صورتی که موفق به پیدا کردن چنین تلوزیونی شوید، قیمت بالای آن احتمالا شما را از خرید منصرف خواهد کرد.

همان‌طور که پیشتر نیز اعلام کردیم، بازی Call Of Duty: Black Ops  به تازگی برای هر دو نسل فعلی کنسول‌های بازی منتشر شده است. علاوه بر این، شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید سی پی بازی کال آف دیوتی به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان اقدام کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…