خانه اخبار پیش بینی افزایش قیمت ۵۰ تا ۲۰۰ درصدی بیت کوین توسط شرکت آمریکایی Kraken

پیش بینی افزایش قیمت ۵۰ تا ۲۰۰ درصدی بیت کوین توسط شرکت آمریکایی Kraken

2 ثانیه خوانده شده
0
0
754
پیش بینی افزایش قیمت 50 تا 200 درصدی بیت کوین توسط شرکت آمریکایی Kraken

شرکت آمریکایی Kraken که فعالیت اصلی خود را در ارزهای دیجیتال و مبادله‌ی آن انجام می‌دهد، به تازگی پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین طی ماه‌های‌ آینده با افزایش باورنکردنی ۵۰ تا ۲۰۰ درصدی همراه خواهد شد.

براساس گزارش منتشر شده توسط این شرکت، بیت کوین که طی ۲۱ ماه گذشته نواسانات ۱۵ تا ۳۰ درصدی زیادی را تجربه کرده با افزایش قیمت ۱۴۰ درصدی مواجه شده است. براساس پیش بینی‌های شرکت Kraken، ماه جاری میلادی ماه آخر نوسانات بیت کوین خواهد بود و قیمت این ارز دیجیتال همانند ماه پیشین روند افزایشی را به خود خواهد گرفت.

شرکت Kraken همچنین به این موضوع اشاره کرده که افزایش قیمت بیت کوین در ماه جولای، بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در این ماه را از سال ۲۰۱۱ رقم زده است. این در حالی است که ماه جولای، سومین ماه ضعیف بیت کوین محسوب می‌شود.ارز دیجیتال بیت کوین تنها در چهار روز پایانی ماه جولای افزایش ۱۴٫۵ درصدی را تجربه کرد تا بیت کوین طی همین ماه با افزایش قیمت ۲۴ درصدی روبه‌رو شده باشد.

شرکت Kraken رابطه‌ی میان بیت کوین و طلا را رابطه‌ای کاملا مستقیم تلقی کرده است به طوری که در ماه جولای، شاهد رابطه‌ی ۰٫۹۱ درصدی مثبت بوده‌ایم. به هر حال، فعلا برخی از کارشناسان و شرکت‌های سرمایه گذاری آینده‌ی بیت کوین را مثبت می‌دانند و باید دید در آینده چه اتفاقاتی برای این ارز دیجیتال رخ خواهد داد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…